Wiele restauracji decyduje się na dostawy jedzenia do domu oraz posiłki na wynos. Ich niezbędnikiem codziennej pracy są opakowania gastronomiczne. Klienci lubią zamawiać posiłki z odbiorem, pozwala im to cieszyć się pysznym i zdrowym posiłkiem w domu czy pracy.

Hurtownia pojemników plastikowych – wybierz mądrze

Na rynku obecnie jest wiele hurtowni pojemników plastikowych. Przed wyborem jednej z nich należy upewnić się, że jest ona rzetelną i godną zaufania firmą. Niektóre z nich mają ubogi asortyment, co zmusza klienta do zamawiania w kilku różnych. Jest to marnowanie czasu. Hurtownia opakowań plastikowych, która ma ogromny asortyment, to firma, która powinna być wybrana jako dostawca talerzy plastikowych czy pojemników na zupę. Opakowania gastronomiczne muszą być wykonane z najwyższej jakości produktów. Każdemu zależy, żeby łatwo i sprawnie zapakować jedzenie na wynos. Dobry pojemnik na zupę czy talerz plastikowy, który jest trwały, znacznie ułatwi pracę, a klient, który odbierze jedzenie, będzie pewien, że jego danie pozostanie w takim stanie, jakim powinno. Producent opakowań plastikowych powinien używać tylko najlepszych materiałów do ich produkcji. Przy wyborze swojego dostawcy opakowań gastronomicznych warto także zwrócić uwagę na termin ich dostawy. Czas jest najważniejszy i czasem może się zdarzyć, że pilnie potrzebujemy większej dostawy. Przed każdym zakupem należy sprawdzić, jaki jest termin dostawy, aby nie okazało się, że przesyłka nie dotrze na czas.

Dieta pudełkowa? Wybierz opakowania jednorazowe zgrzewalne

Prowadząc firmę, która zajmuje się dietą pudełkową wiesz, jak ważne jest odpowiednie jej zapakowanie. Ważne, żeby było szybko, a zarazem wygodnie dla osoby odbierającej. Najlepszym rozwiązaniem jest pojemnik na zupę do zgrzewu. Dzięki wyborowi właśnie takiego opakowania możesz być pewien, że danie, które zapakujesz, nie rozleje się klientowi w torbie. Zapewni to bezpieczeństwo odbiorcy, ponieważ zamknięcie takie uniemożliwi wylanie gorącej zupy, co mogłoby doprowadzić do poparzenia. Mikfol to producent opakowań plastikowych. Posiadamy w swojej ofercie wiele produktów, które nadają się do zgrzewu. Posiadamy także zgrzewarki, dzięki którym łatwo i szybko zapakujesz swoje dania. Opakowania gastronomiczne do zgrzewania, dostępne w naszej ofercie są w różnych wariantach. Dostępne są z jedną, dwoma oraz trzema komorami na danie. Pozwala to na przygotowanie posiłku i wydanie go bez zmieszania się poszczególnych składników.

Postaw na ekologię!

Obecny poziom zanieczyszczenia naszej planety jest bardzo duży. Warto zastanowić się co możemy dla niej zrobić, aby żyło się nam na niej lepiej. Prowadząc firmę gastronomiczną, należy zastanowić się nad produktami ekologicznymi. Hurtownia opakowań, taka jak nasza Mikfol, ma w swojej ofercie wiele produktów eko. Staramy się dopasować do istniejących trendów i wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując wysokiej jakości kubki, sztućce czy miski. Produkty te zostały wykonane z pulpy trzciny cukrowej oraz papieru. Jest to bardzo dobry krok w zmniejszeniu zanieczyszczenia naszej planety, ponieważ produkty te nadają się do recyklingu. Świadomość wielu ludzi zmienia się i coraz więcej chce zadbać o naszą planetę, dlatego wolą wybrać lokal gastronomiczny, który wydaje swoje posiłki w opakowaniach ekologicznych. Ekologiczne talerze czy pojemnik na zupę to rozwiązanie przyszłościowe, które pozwoli zadbać o naszą planetę. Hurtownia opakowań taka jak nasza ciągle się rozwija i poszerza asortyment związany z ekologicznymi opakowaniami gastronomicznymi. Chcemy razem z Tobą zadbać o przyszłość planety!

Zachowaj najwyższą jakość swoich potraw dzięki wyborowi odpowiedniego opakowania gastronomicznego

Wybór odpowiedniego opakowania to jedna z najważniejszych rzeczy, jeśli serwujesz swoje jedzenie na wynos. Nie liczy się tylko to, z czego zostało one wykonane. Wybierając opakowania gastronomiczne, należy pamiętać o tym, że będzie miało ono kontakt z żywnością. Producent opakowań jednorazowych, od którego kupujesz potrzebne opakowania, powinien przedstawić wszystkie certyfikaty oraz atesty, które wykazują, że talerz plastikowy czy pojemnik na zupę może mieć kontakt z żywnością. Wydaje się to absurdalne, ale warto to sprawdzić przed zakupem od nowej hurtowni opakowań jednorazowych. Czasami sprzedają one pojemniki, które nie zostały dopuszczone i nie spełniają wymaganych norm.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest wybór takiego opakowania gastronomicznego, które pozwoli zachować smak, konsystencje i ciepło danej potrawy. Warto wybrać pojemnik trzykomorowy, jeżeli Twoje danie na wynos składa się z trzech różnych składników. Pozwoli to na niezmieszanie się poszczególnych wyrobów.

Nasza firma to wiodący na rynku producent opakowań jednorazowych. Nasze produkty mają na celu ułatwieniu pracy w tej dziedzinie. Chcemy, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych artykułów. Staramy się podążać za trendami ekologicznymi i wprowadzać coraz więcej opakowań jednorazowych, które są eko.

Powiązane produkty