Kategoria: Talerze i miski

Talerze i miski

Talerze jednorazowe papierowe i miski - idealne produkty dla gastronomii 

Kolejną propozycją skierowaną do naszych klientów są talerze jednorazowe papierowe i miski jednorazowe. Wykorzystywane na co dzień w praktycznie każdym punkcie gastronomicznym towarzyszą nam od wielu lat. W przypadku tego typu produktów ważne jest, by stawiać na jakość wykonania i wytrzymałość.

Talerze jednorazowe wykonywane są z różnych materiałów, najczęściej jednak tworzy się je z plastiku. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o aspekt ekologiczny. Dlatego też powstała alternatywa nie odstająca w swojej funkcjonalności od pierwowzoru - talerze i miski ekologiczne.

Dlaczego warto zainwestować w ekologiczne talerze jednorazowe papierowe dla swojego biznesu?

Talerze jednorazowe papierowe i miski są zazwyczaj wykonane z tworzyw sztucznych, które nie mogą być poddane recyklingowi, ponieważ zawierają zbyt wiele różnych substancji lub są sortowane w inny sposób niż zwykłe tworzywa sztuczne. Szacuje się, że każdego roku na całym świecie produkuje się 75 milionów ton tego typu materiałów. Dlatego też ich recykling powinien być coraz bardziej efektywny i szybszy. Ekologiczne talerze jednorazowe dla gastronomii to także niższe koszty odbioru i utylizacji odpadów dla Państwa firmy.

Producent talerzy papierowych i misek Mikfol 

Jesteśmy producentem talerzy papierowych w wersji podstawowej i ekologicznej. Zajmujemy się produkcją tego typu rozwiązań od wielu lat i jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów produkcji opakowań w Polsce. Nasze produkty z powodzeniem pomagają w prowadzeniu biznesów gastronomicznych, ale także ułatwiają życie codzienne w wielu domostwach. Nasze ekologiczne talerze jednorazowe papierowe oraz miski ekologiczne coraz częściej goszczą na różnego rodzaju imprezach takich jak spotkania rodzinne, imprezy plenerowe czy bankiety.

Jakie jeszcze korzyści płyną z zastosowania jednorazowej, ekologicznej zastawy? Przede wszystkim wygoda. Zużyte jednorazowe talerze papierowe i miski po prostu trafiają do kosza na śmieci. Znika więc problem mycia zastawy, który generuje koszty dla przedsiębiorcy. Pozwala to na znaczne ograniczenie kosztów pracowniczych, a przede wszystkim na oszczędność czasu.

Zdecydowanie warto jest zainwestować w jednorazowe talerze papierowe i miski z linii ECO. Przy obecnych trendach Państwa firma drobnym zabiegiem jakim jest przejście z zastawy jednorazowej z tworzyw sztucznych na zastawę stołową z materiałów ekologicznych podbije serca najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Jako producent talerzy papierowych i misek zapewniamy ekspresową wysyłkę i fachową obsługę na każdym etapie zakupów.

Mikfol to także producent talerzy papierowych

W ekologicznej ofercie Mikfol znajdziesz nie tylko papierowe opakowania na posiłki, ale także super alternatywę dla plastikowych popularnych plastikowych talerzy. Miski jednorazowe na zupę świetnie się sprawdzą przy kulinarnych eventach w terenie. W nich możesz podawać gorące zupy bez obawy przed poparzeniem. Jednorazowe miski na zupę wykonane są z ekologicznych surowców, a mimo to nie przeciekają i są bezpieczne w użytkowaniu. Nasze jednorazowe miski są wykonane z pulpy trzciny cukrowej lub z pulpy drzewnej, oba te materiały są pochodzenia roślinnego, co bardzo cenią sobie klienci. Miski na zupę jednorazowe są odporne na wilgoć i gorące temperatury-jedzenie z nich to smakowita przyjemność!

Jaki producent talerzy papierowych? Postaw na Mikfol i miłość do ekologii

Można wymienić wiele korzyści płynących ze skorzystania z naszej oferty. Począwszy od dbania o najmniejsze detale, bardzo cenimy sobie także świadome podejście do zakupów. Dlatego w hurtowni Mikfol znajdziesz między innymi miski jednorazowe na zupę wykonane z naturalnych surowców. Tak wyprodukowane naczynia zapewniają wygodę w użytkowaniu, idealnie nadają się na różne kulinarne wydarzenia w terenie i są bezpieczne dla środowiska. Do produkcji jednorazowych misek na zupę wykorzystujemy pulpę z trzciny cukrowej oraz pulpę drzewną, które rewelacyjnie spełniają swoje funkcje. Miski na zupę jednorazowe są wytrzymałe, wygodne i wpisują się w obowiązujące trendy. 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.