Kategoria: Opakowania street food

Opakowania street food

Pojemniki do jedzenia na wynos, czyli pojemniki street food

Obecnie w gastronomii rozwija się prężnie "street food" czyli najprościej mówiąc "żywność z ulicy". Jest to głównie atrakcja turystyczna, jednak od jakiegoś czasu wpisuje się on na stałe w nasz styl żywienia. Mając na wyciągnięcie ręki jedzenie z najdalszych zakątków globu chętnie korzystamy z okazji do jego spróbowania. I tutaj właśnie pojawia się ważna kwestia - sposób serwowania.

Tradycyjny "street food" serwowany jest najczęściej "do ręki", na wynos. Taki sposób podawania potraw wymaga dobrze przemyślanych rozwiązań. Mikfol wyszedł na przeciw potrzebom lokali gastronomicznych i oferuje Państwu cały dział produktów. Pojemniki street food w różnych formach obejmują między innymi produkty do pakowania żywności, ale także dodatki jak patyczki, drewniane widelczyki, łyżeczki, tacki i talerzyki. Jako producent opakowań street food Mikfol może zaoferować Państwu stała ofertę, ale w razie potrzeby stworzyć dla Państwa odpowiednie opakowania, jeśli te gotowe nie spełniają Państwa wymagań. Podstawowe produkty to talerzyki i tacki papierowe w różnych wielkościach, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Prócz nich oferta obejmuje także opakowania na burgery, rożki na pizzę, pudełka kartonowe na churros i frytki w różnych rozmiarach, torebki papierowe o dużej wytrzymałości i wiele innych.

Pojemniki do jedzenia na wynos street food - co się w nich znajduje? 

Pojemniki do jedzenia na wynos street food obejmują wszystkie opakowania drewniane, styropianowe oraz plastikowe. Wśród dodatkowych akcesoriów do street food znajdą Państwo u nas patyczki finger food od producenta. Są to patyczki często spotykane w burgerach, które mają na celu utrzymanie całej kanapki w nienaruszonej formie oraz zapobiegają rozwarstwianiu się burgerów. Przy okazji sprawiają, że najprostszy burger wygląda naprawdę estetycznie, tak więc śmiało można stosować je jako ozdobę jedzenia!

Pojemniki street food hurtownia Mikfol oferuje Państwu od ręki. Posiadamy duży nakład tych produktów ponieważ wiemy, że są one najbardziej pożądanymi na rynku. Ich wygląd z powodzeniem podkreśli całokształt wizualny serwowanego posiłku i sprawi, że klimat street food'owego jedzenia zostanie z klientem na długo.

Widelczyki drewniane producent oferuje w opakowaniach zbiorczych, tak więc nie ma stresu, że zabraknie ich w Państwa lokalu. Polecamy szczególnie zakupy hurtowe - ceny są naprawdę atrakcyjne! Zapraszamy!

Pojemniki do jedzenia na wynos - opakowania street food

Pojemniki do jedzenia na wynos street food to idealne rozwiązania dla wszystkich wakacyjnych lokali na wynos czy też grilla. Bez problemu zapakujesz w nie fast foody, kanapki, a nawet owoce. Jako wieloletni producent dokładamy wszelkich starań ale nasze pojemniki na jedzenie na wynos street food były wykonane z najlepszych materiałów. Konkurencyjna cena, doświadczenie, wysoka jakość - Twój klucz do sukcesu! 

Pojemniki do jedzenia na wynos fast food - czyli jakie?

W naszym sklepie oferujemy pojemniki do jedzenia na wynos fast food. Wśród których znaleźć można: 

tacki jednorazowe na grilla, pudełka rożek na frytki, torebki papierowe, pojemniki lunch box, miski papierowe do lodów, tacki papierowe białe, pudełka kartonowe i wiele więcej. Sprawdź i zamów wybrane produkty już teraz. Zapraszamy serdecznie. 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.