Opakowania street food

Obecnie w gastronomii rozwija się prężnie "street food" czyli najprościej mówiąc "żywność z ulicy".

Jest to głównie atrakcja turystyczna, jednak od jakiegoś czasu wpisuje się on na stałe w nasz styl żywienia. Mając na wyciągnięcie ręki jedzenie z najdalszych zakątków globu chętnie korzystamy z okazji do jego spróbowania. I tutaj właśnie pojawia się ważna kwestia - sposób serwowania.

Tradycyjny "street food" serwowany jest najczęściej "do ręki", na wynos. Taki sposób podawania potraw wymaga dobrze przemyślanych rozwiązań. Mikfol wyszedł na przeciw potrzebom lokali gastronomicznych i oferuje Państwu cały dział produktów. Opakowania street food w różnych formach obejmują między innymi produkty do pakowania żywności, ale także dodatki jak patyczki, drewniane widelczyki, łyżeczki, tacki i talerzyki. Jako producent opakowań street food Mikfol może zaoferować Państwu stała ofertę, ale w razie potrzeby stworzyć dla Państwa odpowiednie opakowania, jeśli te gotowe nie spełniają Państwa wymagań.

Podstawowe produkty to talerzyki i tacki papierowe w różnych wielkościach, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Prócz nich oferta obejmuje także opakowania na burgery, rożki na pizzę, pudełka kartonowe na churros i frytki w różnych rozmiarach, torebki papierowe o dużej wytrzymałości i wiele innych.

Wśród dodatkowych akcesoriów do street food znajdą Państwo u nas patyczki finger food od producenta.

Są to patyczki często spotykane w burgerach, które mają na celu utrzymanie całej kanapki w nienaruszonej formie oraz zapobiegają rozwarstwianiu się burgerów. Przy okazji sprawiają, że najprostszy burger wygląda naprawdę estetycznie, tak więc śmiało można stosować je jako ozdobę jedzenia!

Opakowania street food hurtownia Mikfol oferuje Państwu od ręki. Posiadamy duży nakład tych produktów ponieważ wiemy, że są one najbardziej pożądanymi na rynku. Ich wygląd z powodzeniem podkreśli całokształt wizualny serwowanego posiłku i sprawi, że klimat street food'owego jedzenia zostanie z klientem na długo.

Widelczyki drewniane producent oferuje w opakowaniach zbiorczych, tak więc nie ma stresu, że zabraknie ich w Państwa lokalu. Polecamy szczególnie zakupy hurtowe - ceny są naprawdę atrakcyjne! Zapraszamy!

Koperta Rożek "Gazeta"... Koperta Rożek "Gazeta"... 2
  • Nowy

Koperta Rożek "Gazeta" 180x180 A200

R-125 GAZETA KP
Koperty, rożki na frytki  Nadruk: "gazeta" Pojemność: 125g Wymiary: 18x18cm Jednostka sprzedaży (opakowanie): 200 sztuk Opakowanie zbiorcze: 25 paczek (karton)
Dostępny
13,90 zł
Koperta-rożek na frytki Koperta-rożek na frytki 2
  • Nowy

Koperta Rożek "Gazeta" 220x220 A200

R-250 GAZETA KP
Koperty, rożki na frytki  Nadruk: "gazeta" Pojemność: 250g Wymiary: 22x22cm Jednostka sprzedaży (opakowanie): 200 sztuk Opakowanie zbiorcze: 25 paczek (karton)
Dostępny
20,40 zł

Pojemnik bezbarwny na sos PET 50ml A100

133258 ABENA
Ilość w opak: 100 sztuk Pojemność: 50 ml Średnica: 75 mm Kolor: Bezbarwny Opakowanie zbiorcze: 10 opak. Pokrywki sprzedawane oddzielnie. Pokrywki oznaczone są w produktach powiązanych poniżej
Dostępny
8,90 zł

Tacka papierowa KRAFT 140x240x36 A100

P404 HERSTA
Jednostka sprzedaży: 100 sztuk Wymiary Szerokość: 140mm Długość: 240mm Wysokość: 36mm Kolor KRAFT, biały w środku Tacki papierowe
Dostępny
32,80 zł
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.