Firma Mikfol istnieje od 1988 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji szerokiej gamy folii oraz opakowań foliowych znaleźliśmy się w czołówce producentów znajdując duże uznanie na rynku.

W trosce o środowisko prowadzimy recycling korzystając z odpadów powstałych w procesie produkcji jak i innych surowców wtórnych z różnych składowisk, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszania ilości odpadów foliowych. Zajmujemy się również produkcją ekologicznych opakowań foliowych.

Nasza oferta kierowana jest do zakładów produkcyjnych i handlowych, przedsiębiorstw handlowo-dystrybucyjnych, firm jak i użytkowników indywidualnych.

Dynamiczny rozwój naszej firmy stwarza nowe możliwości produkcyjne pozwalające na wprowadzanie nowych produktów. Nowoczesne linie technologiczne umożliwiają uzyskanie stałego, wysokiego poziomu produkowanych wyrobów, oraz skracają czas realizacji zamówień. Fachowa obsługa naszego personelu pozwala szybko i trafnie wybrać odpowiedni produkt stosownie do Państwa oczekiwań.

Kompleksowa oferta folii, worków i opakowań foliowych dla firm. 

Jesteśmy producentem wysokiej jakości folii,rękawów,  worków foliowych dla wszystkich gałęzi przemysłu . 
Realizujemy indywidualne zamówienia, również nietypowe, spełniające wymagania klienta.

Kompleksowa oferta reklamówek, woreczków HDPE/LDPE

Jesteśmy producentem reklamówek plastikowych i woreczków. Realizujemy zamówienia na indywidualne nadruki, niestandardowe rozmiaru oraz grubości. 

  • zaopatrujemy klientów w całej polsce.
  • zapewniamy możliwie jak najszybsze terminy realizacji . 
  • gwarantujemy rozsądne ceny . 
  • posiadamy badania na folie przeznaczone do kontaktu z żywnoscią .
  • dysponujemy szeroką gamą rozmiarów od malych, po duże worki przemysłowe .  
  • posiadamy własną drukarnie i jesteśmy w stanie wykonywać indywidualne nadruki na folii.