Kategoria: Opakowania papierowe

Opakowania papierowe

Papierowe pojemniki obiadowe na wynos w od renomowanego producenta Mikfol

Papierowe pojemniki obiadowe na żywność towarzyszą każdemu z nas na co dzień. Używamy ich do przechowywania i transportowania żywności, a także korzystamy z nich będąc w biegu zastępując tradycyjną zastawę stołową. Street food, lokale gastronomiczne serwujące jedzenie na wynos, restauracje, bary szybkiej obsługi - wszystkie te miejsca mają wspólny mianownik - papierowe pojemniki obiadowe na wynos. 

Papierowe pojemniki obiadowe na wynos idealne dla domu

Pojemniki papierowe obiadowe na wynos, czyli opakowania sprawdzą się także w każdym domu, tak więc ofertę kierujemy także do tych z Państwa, którzy stawiają na praktyczność i wygodę w domowym zaciszu. Jak wiadomo, ekologia to temat, który od kilkunastu lat ma coraz większy wpływ na nasze codzienne życie. Staramy się ograniczać ślad węglowy, a także ilość plastiku, który jest dużym obciążeniem dla ekosystemu. Stąd właśnie na popularności w gastronomii zyskały papierowe pojemniki obiadowe na wynos. Papier jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów do wytwarzania opakowań. Powoli odchodzi moda na plastikowe woreczki, co można zauważyć właśnie w punktach gastronomicznych. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na na aspekty ekologiczne w miejscach, w których się żywią, które regularnie odwiedzają. Papierowe pojemniki obiadowe nie różnią się funkcjonalnością od tradycyjnych ze sztucznych materiałów. Warto o tym pamiętać przy wyborze odpowiednich opcji.

Stąd też Mikfol producent opakowań papierowych wprowadza stale do swojej oferty kolejne rozwiązania, które idą z duchem czasu. Opakowania papierowe na zupę czy sos nie budzą już zaskoczenia. Kartonowe opakowania na burgery, papierowe rożki do frytek czy inne tego typu opakowania są normą, która zostanie z nami na bardzo długo.

Papierowe opakowania obiadowe na wynos - zalety produktów Mikfol

Dlaczego Mikfol? Jako hurtownia opakowań papierowych oferujemy papierowe opakowania obiadowe na wynos  w niskich cenach a także ich dostępność. Zajmujemy się sprzedażą hurtową od wielu lat i znamy potrzeby rynku opakowań gastronomicznych. Wiemy jak ważny jest krótki czas realizacji zamówień oraz zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz. Zaufały nam tysiące klientów w całej Polsce co jest dla nas potwierdzeniem jakości świadczonych usług. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz w razie potrzeby - kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z produktami, a także doradzimy odpowiednie dla Państwa biznesu.

Papierowe opakowania obiadowe na wynos - koniecznością w Twoim lokalu

Mikfol to hurtownia on-line, która zaopatruje lokale gastronomiczne między innymi w papierowe opakowania na wynos. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli restauracji, cukierni, barów i wszystkich tych, którzy oferują posiłki na wynos. Nasze opakowania papierowe na wynos są dostosowane do różnego rodzaju potraw, zapewniając im zachowanie świeżości. Wykonane z najwyższych materiałów świetnie nadają się do transportu i przechowywania żywności. Opakowania na wynos papierowe są ekologiczną alternatywą od plastiku, a nie różnią się od nich funkcjonalnością. 

Papierowe opakowania obiadowe na wynos Mikfol - Postaw na pewniaka

Wielu właścicieli lokali gastronomicznych oferuje obiady na wynos. W takim przypadku nie mogą zapomnieć o najlepszych papierowych pojemnikach obiadowych na wynos. Hurtownia Mikfol zadbała, aby w ofercie nie zabrakło takich produktów, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie pakowanie obiadów na wynos. Postawiliśmy na wygodę, ale także praktyczność. Pojemniki papierowe obiadowe na wynos idealnie nadają się do przechowywania i transportu posiłków. Wykonane są z trwałych materiałów, które hamują przeciekanie oraz zatrzymują temperaturę. Z nimi możesz mieć pewność, że potrawy zachowają swój smak i aromat. Papierowe pojemniki obiadowe na wynos z hurtowni Mikfol to pewny zakup dla Ciebie i Twoich klientów. 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza propozycją papierowych opakowań: 

papierowe pojemniki na jedzenie,

- pojemniki z pulpy trzciny cukrowej,

- miski papierowe na zupę kraft,

tacki papierowe jednorazowe.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.