Kategoria: Wieczka do kubków papierowych

Wieczka do kubków papierowych

Wieczka do kubków jednorazowych - postaw na jakość

Wieczka do kubków jednorazowych to kolejna propozycja w naszej ofercie. Jeżeli w Twoim lokalu gastronomicznym oferujesz gościom napoje na wynos, to koniecznie musisz zamówić pokrywki do kubków jednorazowych. Wieczka to bardzo ważny element każdego opakowania na napoje. Dzięki nim zyskujemy pewność, że gorąca kawa lub herbata nie wyleją się, a spożywanie jest jak najbardziej bezpieczne. Dlatego też w naszym sklepie można znaleźć kilka rodzajów pokrywek o różnych rozmiarach - specjalnie dopasowanych do rozmiarów jednorazowych kubków. Wieczka do kubków jednorazowych posiadają specjalny otwór, które umożliwia swobodne wypicie napoju, bez obawy przed rozlaniem. Zatem nie czekaj wyposaż się w niezawodne kubki oraz wieczka już teraz! Jeśli masz jakieś pytania i chcesz zamówić je dla swojej firmy - zapraszamy do kontaktu.

Pokrywki do kubków jednorazowych - dlaczego warto?

Pokrywki do kubków jednorazowych, które znajdziecie w ofercie Mikfol zapewnią komfort w piciu ciepłych i zimnych napoi z kubków jednorazowych. Wieczka wykonane są z plastiku, co gwarantuje trwałość materiału i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Plastikowe pokrywki do kubków jednorazowych to najczęstszy wybór w lokalach gastronomicznych, kawiarniach lub hotelach. Nasze pokrywki do kubków jednorazowych są odporne na działanie wysokich temperatur. Mikfol na pierwszym miejscu stawia sobie wygodę w użytkowaniu, aby każdy nasz klient był zadowolony z zakupu. Jesteśmy pewni, że nasze artykuły do pakowania zadowolą każdego właściciela restauracji, kawiarni lub cukierni.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.