Kategoria: Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki do zgrzewu od Mikfol

Pojemniki do zgrzewu na żywność to obowiązkowy element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Wydawać by się mogło, że w tym temacie nie mamy już nic więcej do zrobienia, ale jednak prawda jest inna. Tradycyjne pojemniki odchodzą do lamusa, a na ich miejsce wchodzą całkiem nowe rozwiązania do pakowania żywności - pojemniki obiadowe do zgrzewu.

Producent pojemników do zgrzewu jakim jest forma Mikfol oferuje wysokiej jakości pojemniki, które z pewnością ułatwią pracę każdej restauracji, która świadczy usługę dowozu swoich produktów.

Pojemniki do zgrzewu na czym polegają?

Warto rozważyć wymianę tradycyjnych plastiowych czy styropianowych pojemników z wieczkiem na te do zgrzewu. Dlaczego? Ponieważ oferują one Mikfol jest hurtownią pojemników obiadowych do zgrzewu z wieloletnim doświadczeniem. Nasze pojemniki do zgrzewu wyprzedzają konkurencję pod wieloma względami. Przede wszystkim u nas najważniejsza jest jakość i trwałość oferowanych produktów oraz bezpieczeństwo jakie zapewnią użytkownikom. Stale poszerzamy naszą ofertę produktów, by sprostać wymaganiom naszych klientów.

Jak działają pojemniki do zgrzewu?

Po zapakowaniu w nie jedzenia wkładamy opakowanie do specjalnej prasy, która szczelnie domknie opakowanie warstwą folii pakowej. Domknięcie odbywa się za pomocą specjalnego urządzenia, w tym przypadku zgrzewarki do pojemników obiadowych. Takie urządzenie dostępne jest także w sklepie Mikfol. Spełnia ono wszystkie standardy bezpieczeństwa i zapewnia najlepszą izolację pokarmów zamkniętych w pojemnikach. To także izolacja termiczna, ponieważ ciepło, które jest oddawane przez pokarm znajduje się w środku i nie ma możliwości wydostania się tak jak ma to miejsce w przypadku pojemników z oddzielnymi pokrywkami. Pojemniki z pokrywkami mają szczeliny, przez które wydostaje się ciepło.

Ten rodzaj zamknięcia podbija rynek gastronomiczny w szybkim tempie. Co raz więcej punktów gastronomicznych zaopatruje się właśnie w taką zgrzewarkę i dostosowane do niej pojemniki  do zgrzewu.

Jeśli poszukują Państwo zgrzewarek i pojemników do zgrzewu, a także folii do zgrzewu zapraszamy do Mikfol. Jesteśmy producentem i hurtownikiem takich rozwiązań, dlatego kupując u nas mają Państwo pewność, że są to najwyższej jakości pojemniki do zgrzewu w niskich cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Gwarantujemy satysfakcję.

Pojemniki do zgrzewu tylko od Mikfol

Pojemniki do zgrzewu są świetną alternatywą dla klasycznych opakowań z pokrywą. Coraz więcej właścicieli lokali gastronomicznych decyduje się na zainwestowanie w zgrzewarki. Aby z niej prawidłowo korzystać, potrzebne są specjalne pojemniki do zgrzewu. Najczęściej wykorzystywanymi rodzajami pojemników do zgrzewarki są te wykonane z tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen czy polietylen. U nas znajdziesz wyjątkowe opakowania, które wykonane są z ekologicznej pulpy, co sprzyja ochronie środowiska. Pojemniki do zgrzewu muszą spełniać określone wymagania, takie jak wytrzymałość na wysokie temperatury oraz odporność na substancje chemiczne. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje, które dopasujesz do potrzeb Twoich klientów. 

Pojemniki do zgrzewu Mikfol - stawiamy na praktyczność i estetykę wykonania 

Pojemniki do zgrzewu znajdują praktyczne zastosowanie w wielu przypadkach. Taki sposób pakowania posiłków i produktów spożywczych przypadnie do gustu każdemu, kto dba o dobrą jakość przechowywania jedzenia. Zgrzewanie opakowań daje pewność, że podczas transportu zawartość nie ulegnie zniszczeniu. Pojemniki do zgrzewu są bezpieczne i bardzo łatwe w obsłudze. Ale to nie jedyna zaleta. Opakowania prezentują się nowocześnie i efektownie. 

Czy lepiej wybrać pojemniki do zgrzewu, czy klasyczne opakowania?

Wybór między pojemnikami do zgrzewu a klasycznymi opakowaniami zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj produktu, sposób jego przechowywania i transportu oraz preferencje klientów. Pojemniki do zgrzewu zapewniają doskonałą szczelność, co pomaga w zachowaniu świeżości produktów. Ponadto, dzięki zgrzewaniu, można zaoszczędzić miejsce podczas transportu i składowania, co jest szczególnie ważne dla firm, które przechowują duże ilości produktów. W zależności od celów, do jakich mają służyć pojemniki do zgrzewu, należy przeanalizować wszystkie „za i przeciw” - to pozwoli na uzyskanie pełnej satysfakcji z zakupów w sklepie Mikfol. 

Pojemniki do zgrzewu  - do czego służą?

Pojemniki do zgrzewu to specjalne opakowania, które służą do przechowywania, transportowania i zabezpieczania różnego rodzaju produktów. Ich główną funkcją jest ochrona zawartości przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią, pyłem, aby zachować smak i aromat pakowanych posiłków i produktów spożywczych. Jak ich używać? Pojemniki do zgrzewu wymagają odpowiedniej zgrzewarki, która nagrzewa folię do wysokiej temperatury, a ta szczelnie zamyka pudełko, chroniąc całą zawartość. Wysoka jakość materiału umożliwia wykonanie hermetycznego zamknięcia przy zachowaniu minimalnego czasu i temperatury zgrzewania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: 

folia do zgrzewu,

- zgrzewarki

matryce do zgrzewarki

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.