Kategoria: Tacki papierowe jednorazowe

Tacki papierowe jednorazowe

Tacki papierowe jednorazowe  idealne do serwowania jedzenia

Tacki papierowe jednorazowe wykorzystywane są w gastronomii od dawna. Służą do serwowania np. kiełbasek, kaszanki, sałatek, ciast, tortów na różnego rodzaju imprezach plenerowych, grillach, przyjęciach okolicznościowych. Tacki jednorazowe papierowe dedykowane są głównie restauracjom serwującym jedzenie na wynos, food-truckom, kawiarniom, lokalom gastronomicznym. Nie znaczy to jednak, że nie można ich kupić na użytek własny. Klienci indywidualni kupują tacki na przyjęcia w ogrodzie, ogniska, spotkania rodzinne czy urodziny dziecka.

Tacki papierowe jednorazowe  czy tylko do gastronomii?

Jeśli myślisz, że nasze tacki jednorazowe papierowe mają wyłącznie zastosowanie gastronomiczne, to jesteś w błędzie. Tacki papierowe jednorazowe są bardzo często wykorzystywane podczas prac rękodzielniczych. Z ich pomocą można w łatwy sposób segregować małe przedmioty np. koraliki, metalowe zapięcia, czy cekiny. Poza tym tacki jednorazowe papierowe są świetną podstawką pod farby, kleje. Pomagają zachować czystość w miejscu, w którym powstają wyroby hand-made. Jeśli jesteś rzemieślnikiem, który potrzebuje czegoś do ochrony powierzchni roboczej, nasze tacki sprawdzą się u Ciebie idealnie.

Tacki papierowe jednorazowe komu i do czego służą?

Tacki papierowe jednorazowe to podstawki z grubego papieru o wszechstronnym zastosowaniu. Służą głównie do serwowania np. burgerów, sałatek, frytek, kanapek, hot-dogów i innych potraw, które można kupić na wynos. Tacki papierowe jednorazowe zamawiane są nie tylko przez lokale gastronomiczne, ale także przez klientów indywidualnych na przyjęcia okolicznościowe. Dzięki nim po imprezie mamy mniej zmywania. Tacki papierowe jednorazowe po użyciu wystarczy złożyć i wyrzucić. Ponieważ są produktem ekologicznym, podlegają recyklingowi w 100% i nie szkodzą naszemu środowisku.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.