Kategoria: Opakowania ECO

Opakowania ECO

Ekologiczne opakowania na żywność

Świat stopniowo zmierza w kierunku bardziej ekologicznych opakowań. Liczne badania wykazały negatywny wpływ plastiku zarówno na środowisko, jak i na zdrowie ludzkie, dlatego firmy poszukują zrównoważonych alternatyw. Opakowania ekologiczne na żywność mogą występować w różnych formach, ale wszystkie mają jeden wspólny cel: zmniejszenie wpływu na środowisko.

Nasza firma oferuje opakowania ekologiczne wykonane z bezpiecznych dla środowiska materiałów, które zmniejszają ślad węglowy do minimum. Najważniejszym atutem tych opakowań jest ich wytrzymałość, której na próżno szukać u konkurencji.

Dlaczego warto wybrać opakowania EKO na żywność?

Przede wszystkim pozwoli się to Państwa firmie wpasować w panujące na rynku trendy. Ekologia jest obecnie tematem bardzo ważnym i poruszanym w każdym aspekcie życia. Wierzymy, że ograniczenie zanieczyszczenia środowiska pomoże naszej planecie odzyskać równowagę, a także poprawi jakość naszego życia.

Jakie ekologiczne opakowania na żywność znajdą Państwo w naszej ofercie?

W ofercie naszej firmy znajdują się opakowania z ekologicznych materiałów takie jak: kubki jednorazowe eko, słomki do napojów eko, pudełka kartonowe, jednorazowe sztućce ze skrobi kukurydzianej, opaski termiczne do kubków jedno i wielorazowych, mieszadełka drewniane, tacki papierowe KRAFT, pojemniki do zgrzewu z pulpy, pojemniki na zupę eko, talerze eko, uchwyty na kubki z pulpy papierowej.

Oferujemy ekologiczne opakowania na żywność w różnych wariantach, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Produkty oferowane przez nas spełniają wszystkie normy, które pozwalają na nazwanie ich ekologicznymi. Rozwiązania te z miesiąca na miesiąc zastępują tradycyjne, plastikowe produkty jednorazowego użytku i z powodzeniem ograniczają zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Ekologiczne rozwiązania to także niższe koszty utylizacji odpadów dla biznesu! Warto pamiętać o tym kiedy wybierają Państwo jednorazowe produkty. Jesteśmy producentem opakowań ekologicznych w Polsce i oferujemy konkurencyjne ceny dla naszych klientów. Jako hurtownia opakowań ekologicznych działamy od wielu lat. Cechuje nas solidność i wysoka jakość świadczonych usług. Dodatkowo zapewniamy ekspresową wysyłkę zakupionych produktów oraz wsparcie na każdym etapie zakupu. Jeśli jednak potrzebują Państwo więcej informacji lub mają Państwo pytania odnośnie naszych produktów - zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Specjaliści z chęcią pomogą Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie rozwiązań do pakowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem: 

Papierowe kubeczki jednorazowe do kawy z przykrywką

- ekologiczne talerze i miski papierowe

- jednorazowe sztućce ekologiczne,

jednorazowe słomki do napojów,

- opakowania papierowe na wynos

- jednorazowe mieszadełka do kubków,

- pojemniki do lodów

opakowania street food


Ekologiczne opakowania na żywność - bądź przyjacielem środowiska!

Mikfol to hurtownia opakowań ekologicznych-dbamy o świadomość klientów, którzy chcą mieć osobisty wpływ na ochronę środowiska. Wprowadzając opakowania na żywność, ekologiczne potrzeby twoich klientów zostaną zaspokojone. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli restauracji, knajpek, kawiarni i wszystkich tych, którzy sprzedają swoje pyszne produkty także na wynos. Opakowania ekologiczne na żywność dają sto procent pewności bezpiecznego przechowywania i transportu posiłków i napoi, a do tego przyczyniają się do ochrony środowiska. Wybierając ekologiczne opakowania na żywność realizujemy działania “Zero Waist”.


Mikfol to hurtownia opakowań ekologicznych, która idzie z duchem czasu!


Naszym priorytetem jest zadbanie o współczesne potrzeby restauratorów i właścicieli lokali gastronomicznych. Oferujemy ekologiczne opakowania na żywność, które stają się coraz bardziej potrzebne w branżach oferujących posiłki na wynos. Posiadamy szeroką i przystępną ofertę opakowań ekologicznych na żywność wykonanych z biodegradowalnych materiałów tj. pupla trzcinowa. Hurtownia Mikfol dba nie tylko o dokładne i bezpieczne pakowanie, ale także o trwałość opakowań na żywność, ekologiczne aspekty i renomę Twojego lokalu. Z nami odpowiednio zadbasz o swoje posiłki i o zadowolenie swoich klientów. 

Zapraszamy również na naszego bloga, gdzie zdradzamy szczegóły: Jakie eko opakowania na jedzenie wybrać na imprezę i dlaczego warto w nie zainwestować? - poradnik 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.