Kategoria: Kubki papierowe i wieczka

Kubki papierowe i wieczka

Kubki papierowe jednorazowe od producenta Mikfol

Kubki papierowe jednorazowe to podstawowy element wyposażenia każdego punktu gastronomicznego. Ich funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas spożywania napojów - czy to ciepłych, czy też zimnych. Ważnym elementem każdego kubka papierowego jest pokrywka. Powinna ona być wykonana solidnie, z wysokiej jakości materiałów i odznaczać się dobrymi parametrami izolacyjnymi.

Kubki jednorazowe do kawy z przykrywką to najczęściej spotykany produkt w świecie gastronomii

Podstawową funkcją kubków papierowych jest utrzymywanie niezmiennej temperatury cieczy znajdującej się w ich wnętrzu. Pokrywki kubków to element, który śmiało można nazwać najważniejszym. Najważniejszym materiałem w tym względzie jest polistyren, który jest bardzo popularny ze względu na swoją niską cenę. Jego głównym i jedynym zadaniem jest ochrona przed ciepłem i zimnem oraz zapobieganie skraplaniu się pary wodnej na zewnętrznej stronie kubka. Ponieważ nie wchłania on płynów, zapobiega również ich przesiąkaniu - dzięki temu kubki jednorazowe papierowe z pokrywkami z polistyrenu są doskonałym rozwiązaniem dla zachowania higieny podczas serwowania produktów spożywczych, takich jak jogurty czy lody. Z kolei Polistyren jest materiałem, który ma lepsze właściwości izolacyjne niż inne materiały i może być również łączony z innymi materiałami, takimi jak folia aluminiowa, w celu osiągnięcia lepszych wyników - w zależności od wymaganej odporności na ciepło.

Papierowe kubeczki jednorazowe do kawy - niezawodne i naturalne

Jako producent papierowych kubków do kawy mamy bogatą ofertę produktów. Wśród nich można znaleźć: 

Jednorazowe kubki papierowe z przykrywką przeznaczone są do użytku w punktach gastronomicznych, gdzie standardy higieniczne mają pierwszeństwo przed wszystkim innym. Podstawowym materiałem do produkcji jednorazowych kubków papierowych jest masa celulozowa w kolorze białym. Ułatwia to dostosowanie kubków kolorem, a także pozwala na spersonalizowanie kubków na konkretne potrzeby marketingowe.

Kubki papierowe jednorazowe z pokrywkami oferowane przez nas spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i tworzone są z bezpiecznych dla zdrowia i życia materiałów.  Nasze papierowe kubeczki jednorazowe do kawy są ekologiczne i odznaczają się niskim śladem węglowym, co oznacza, że są przyjazne dla środowiska i pozwalają na znaczne ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Kubki jednorazowe producent Mikfol to gwarancja jakości i niezawodności w każdej sytuacji. Hurtownia kubków jednorazowych zaopatruje od lat klientów w całej Polsce. Nasze konkurencyjne ceny i ekspresowy czas realizacji zamówień powoduje, że jesteśmy jednym z liderów rozwiązań jakimi są opakowania jednorazowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Kubeczki jednorazowe do kawy - bogaty asortyment

Dostępne w naszym sklepie kubeczki jednorazowe do kawy do idealne rozwiązanie na wiele okazji. Wśród dostępnych propozycji możemy zaoferować: 

papierowe kubki jednowarstwowe,

papierowe kubki dwuwarstwowe,

- wieczka do kubków papierowych jednorazowych.

Papierowe kubeczki jednorazowe do kawy z przykrywką

Kubeczki jednorazowe do kawy z przykrywką cieszą się ogromną popularnością wśród restauratorów i przede wszystkim restauracyjnych gości. Najważniejszą funkcją dla naszych papierowych kubków do kawy z przykrywką jest utrzymanie odpowiedniej temperatury ulubionych napoi. Dzięki dopasowanej przykrywce napój zachowa swój smak i aromat. Dostępne w naszej ofercie kubki papierowe jednorazowe wykonane są z polistyrenu, który chroni przed ciepłem i zimnem oraz zapobiega skraplaniu się pary po zewnętrznej stronie kubka. Warto także zauważyć, że nasze papierowe kubki do kawy z przykrywką są przeznaczone dla restauracji, kawiarni, cukierni, herbaciarni, w których istotną rolę odgrywają standardy higieniczne i bezpieczeństwa oraz uśmiechnięte twarze wszystkich klientów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.