Blog - co nowego?

Mrożenie żywności — jakie są zasady bezpiecznego mrożenia?

Mrożenie żywności to nie tylko sposób na jej dłuższe przechowywanie, ale również metoda zachowania smaku, wartości odżywczych i świeżości. Kluczem jest jednak przestrzeganie odpowiednich zasad i procedur. W tym artykule przyjrzymy się, jak powinno wyglądać bezpieczne mrożenie żywności, jakie opakowania wybrać i dlaczego te aspekty są tak istotne.

today

Jakie są najlepsze promocje na black friday z branży gastronomicznej i gdzie szukać okazji?

Black Friday to bez wątpienia jedno z najważniejszych dni w kalendarzu każdego zakupowicza. Jest to moment, w którym wiele sklepów oferuje swoim klientom atrakcyjne rabaty i okazje. Jednak nie tylko branża modowa czy elektroniczna przeżywa wtedy prawdziwe oblężenie. Również sektor gastronomiczny dostrzega w tym dniu niepowtarzalną okazję, by przyciągnąć klientów. Zatem jak znaleźć najlepsze promocje na Black Friday dla branży gastronomicznej?

today

W jakie opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem warto wyposażyć się na święta? - poradnik

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców w branży gastronomicznej, ale też skuteczny sposób na promocję marki. Jeżeli wraz ze zbliżającymi się świętami zastanawiasz się, jakie opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem będą najbardziej funkcjonalne i efektowne, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Pamiętaj, że po nasze produkty sięgają klienci biznesowi z całego kraju.

today

Jakie eko opakowania na jedzenie wybrać na imprezę i dlaczego warto w nie zainwestować? — poradnik

Zaplanowanie imprezy to często nie lada wyzwanie. Trzeba bowiem odpowiedzieć sobie między innymi, jakie pojemniki na jedzenia sprawdzą się najlepiej. Nierzadko najlepszym rozwiązaniem są eko opakowania na jedzenie. Przekonaj się, czym się kierować w trakcie doboru takich produktów, które najlepiej sprawdzą się w trakcie spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

today

Opakowania obiadowe na wynos - poradnik

Opakowania obiadowe na wynos to zdecydowanie niezbędny element wyposażenia każdej restauracji, która chce oferować swoje dania poza lokalem. Jednak, wybierając opakowania, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Nasz poradnik wyjaśni, dlaczego taki wybór powinien być dobrze przemyślany, aby jeszcze bardziej zadowolić gości. 

today

Opakowania street food, czyli jak łatwo zachować świeżość i estetykę Twoich potraw

Street food w Polsce w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Na każdym kroku można spotkać, samochody czy budki, w którym możemy kupić jedzenie z różnych zakątków świata.

today

Gastronomiczne opakowania świąteczne bohaterem Świąt

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, które oferują przygotowywanie posiłków. W tym okresie można zauważyć większą ilość zamówień gotowych dań, które znajdą się na świątecznym stole. Jeśli i Ty prowadzisz restaurację, kawiarnię czy inną firmą, która zajmuje się przygotowywaniem posiłków, to koniecznie musisz zapoznać się z  ofertą naszej hurtowi, która proponuje opakowania jednorazowe.

today

Dlaczego jednorazowe opakowania są niezbędne w te Święta?

Jednorazowe opakowania są niezbędne w każdym lokalu gastronomicznym czy obiekcie noclegowym. Sprawdź, co możesz zyskać, wykorzystując je podczas tegorocznych świąt.

today

Folia stretch – niezbędnik w każdej kuchni

Przygotowując potrawy chcemy, żeby były one smaczne i jak najwyższej jakości. A co zrobić, jeżeli musimy przechować takie potrawy tak, aby nie straciły swoich walorów smakowych i wartości odżywczych? Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie folii stretch, która jest przeznaczona do kontaktu z żywnością. Dzięki jej zastosowaniu nasze potrawy będą dalej świeże oraz nie przesiąkną zapachami innych produktów.

today