Kategoria: Kubki papierowe 2-warstowe

Kubki papierowe 2-warstowe

Papierowe kubki dwuwarstwowe - idealne dla firm, lokali gastronomicznych jak i domu

Papierowe kubki dwuwarstwowe charakteryzuje klasyczny i minimalistyczny design. Ekologiczna propozycja dla nowoczesnych i ceniących sobie ochronę środowiska lokali. Papierowe kubki dwuwarstwowe przeznaczone są dla ciepłych i zimnych napoi. Z nimi Twoi goście mogą być pewni o zachowanie odpowiedniej temperatury ulubionego napoju. Papierowe kubki dwuwarstwowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę w użytkowaniu. Są one wykonane z papieru pokrytego ekologicznym plastikiem, co aktualnie wpisuje się w obecne trendy, które coraz częściej obowiązują w ceniących środowisko lokalach.

Jednorazowe kubki dwuwarstwowe ekologiczne - postaw na wygodę i ekologię

Jednorazowe kubki dwuwarstwowe to najnowsze i jedne z lepszych rozwiązań dla Twojego lokalu gastronomicznego. Podwójna warstwa ekologicznego materiału powoduje nieprzemakalność produktu. Mikfol stawia na jakość, ale także dba o sposób użytkowania swoich produktów. Papierowe kubki dwuwarstwowe idealnie nadają się do ciepłych napoi jak kawa, herbata czy gorąca czekolada. Można w nich także przechować pyszne i orzeźwiające napoje na lato. W naszej ofercie możecie także znaleźć jednorazowe kubki dwuwarstwowe ekologiczne, które są kompromisem między jakością, a ekologią. Dzięki podwójnej warstwie ochronnej zapewniają bezpieczeństwo i praktyczność w użytkowaniu, które zadowolą Waszych restauracyjnych gości.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.