Kategoria: Pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe

Istnieje grupa opakowań do żywności, którą nazywa się "pudełka fasonowe". Czym są pudełka fasonowe? Poniżej można zobaczyć kilka przykładów.

Pudła fasonowe wykonane są z tektury falistej, która jest składana w celu stworzenia pudełka, ale wierzch nie jest przyklejany, jest otwierany i wsuwany z powrotem do pudełka. Klapa zamykająca, która zakrywa otwór ułatwia pakowanie, układanie i przenoszenie towarów. Najczęściej spotykanym pudełkiem fasonowym jest pudełko na pizzę. Prostota wykonania, ale i funkcjonalność przypadła do gustu pizzeriom na całym świecie. Opakowanie na pizzę w tej formie ma wiele zalet: chroni przed zanieczyszczeniem zapakowaną żywność, pomaga zachować pożądany kształt jedzenia, a przy tym wszystkim jest lekkie.

Dlaczego to ważne? Wyobraźmy sobie dostawcę jedzenia, który rozwozi pizzę w plastikowych opakowaniach.

Waga zamówień z pewnością by wzrosła, a co za tym idzie - wysiłek. Wykonane z papieru opakowania na pizzę są ekologiczne, a ich utylizacja jest prosta i bezproblemowa. Nie ma potrzeby odbierania od klienta opakowań, w których zostały dostarczone potrawy, a co za tym idzie - odpada koszt transportu, mycia czy utylizacji. To bardzo ważny aspekt ponieważ pozwoli on na wymierne oszczędności dla Państwa biznesu.

Mikfol to producent opakowań na pizzę oraz innych pudełek fasonowych. Produkty dostępne w naszej hurtowni gwarantują Państwu bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi. W ofercie znajdą Państwo także opakowania na zapiekanki w kilku wariantach wielkościowych.

Gwarantujemy, że wyprodukowane przez nas opakowania spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a ich jakość jest naprawdę zaskakująco wysoka. Kartony nie łamią się pod wpływem nacisk, nie rozmakają w krótkim czasie, nie pękają pod naporem kolejnych warstw opakowań. Można bezpiecznie stosować je w transporcie i mieć pewność, że klient otrzyma pełnowartościowy posiłek w schludnej formie.

Mikfol to hurtownia opakowań na pizzę i zapiekanki, oferująca swoim klientom atrakcyjne ceny, obsługę na najwyższym poziomie oraz szybką realizację zamówień. Dodatkowo doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania, tak, by byli oni usatysfakcjonowani ceną oraz jakością. W razie pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami, którzy z chęcią na nie odpowiedzą. Mikfol to sukces Twojej restauracji!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.