Kategoria: Kieliszki jednorazowe

Kieliszki jednorazowe

Czym są kieliszki jednorazowe do wina i wódki?

Kieliszki jednorazowe do wina i wódki to kieliszki wykonane z tworzyw sztucznych, które są zaprojektowane specjalnie do serwowania napojów alkoholowych. Swoim kształtem przypominają nieco tradycyjne kieliszki szklane. Są wykonane jednak z materiałów, takich jak między innymi polistyren oraz polietylen i polipropylen. Kieliszki jednorazowe do wina i wódki bardzo często są wykorzystywane między innymi w trakcie imprez plenerowych, przyjęć oraz w firmach. 

Kieliszki jednorazowe do wina i wódki — zalety

Kieliszki jednorazowe do wina i wódki charakteryzują się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Za sprawą tego, że nie da się ich stłuc, nie musisz mieć obaw związanych na przykład z okaleczeniem. Znacznie łatwiej jest również uprzątnąć kieliszki jednorazowe do wina i wódki niż ich szklane odpowiedniki. Spore znaczenie dla naszych klientów ma również higiena. Plastikowe kieliszki do szampana redukują do minimum ryzyko przeniesienia jakichkolwiek chorób. Tego typu opakowania są również bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Ich cena jest bowiem naprawdę atrakcyjna.

Kieliszki jednorazowe do wina i wódki — dlaczego my?

Postaw na nas, jeśli zależy Ci na kieliszkach plastikowych wykonanych z najlepszych materiałów. Dystrybuujemy bowiem wyłącznie takie kieliszki jednorazowe do wina i wódki, które łączą w sobie trwałość oraz elegancki wygląd. Pamiętaj także o tym, że mamy bardzo szeroki asortyment. W związku z tym z pewnością dobierzesz idealne dla siebie kieliszki do wina. Pamiętaj przy tym, że błyskawicznie realizujemy wszystkie dostawy. Postaw zatem na naszą ofertę, jeśli interesują Cię kieliszki jednorazowe do wina i wódki na dużą imprezę lub kameralne spotkanie. 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.