Mieszadełka i opaski do kubków

Mieszadełka jednorazowe z drewna i opaski termiczne do kubków jednorazowych to następna z propozycji naszej firmy dla klientów prowadzących swoją działalność związaną z gastronomią, a także dla użytkowników domowych, którym zależy na komforcie. Produkty z tej kategorii obejmują zabezpieczenia osób korzystających z kubków jednorazowych przed rozlaniem napoju i potencjalnym poparzeniem.

Mieszadełka i opaski do kubków stanowią nieodłączny element wyposażenia gastronomii na całym świecie. Wiodące kawiarnie oferują je swoim klientom dbając o ich bezpieczeństwo.

Jak wybrać dobrej jakości mieszadełka i opaski do kubków?

Mieszadełka i opaski do kubków jednorazowych to jedne z najpopularniejszych produktów w wyposażeniu gastronomii. Ich jakość wpływa na bezpieczeństwo klientów kawiarni, kafeterii i restauracji, a także na właściwości utrzymywania ciepła przez napoje.

Dobrym rozwiązaniem wydają się być kubki z drewnianym mieszadełkiem - wprowadzają do restauracji lub kawiarni nutę stylu, który z pewnością wpłynie pozytywnie na postrzeganie lokalu. Drewno jest ekologicznym materiałem, a jego utylizacja dopuszcza recykling jako jedną z opcji ponownego przetworzenia i użycia. Mieszadełka eko i opaski termiczne eko to także świetny sposób na podkreślenie, że zależy nam na ochronie środowiska. Tego typu rozwiązanie z pewnością zostanie dobrze przyjęte i zauważone przez klientów, a biznes zyska łatkę przyjaznego planecie miejsca. W obecnych czasach eko trendy są naprawdę pożądane.

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne mieszadła do kawy i herbaty oraz opaski termiczne.

Jesteśmy producentem opasek termicznych i mieszadeł z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych wyrobów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że są to produkty, z którymi klienci mają bezpośredni kontakt. Wszystkie wyprodukowane przez nas rozwiązania dostępne w sklepie posiadają odpowiednie atesty, które dopuszczają je jako bezpieczne do użycia z żywnością i nietoksyczne dla użytkownika. Warto wspomnieć, że Mikfol to wiodący producent opakowań jednorazowych i innych rozwiązań dla gastronomii.

Jeśli mają Państwo pytania - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i pomogą wybrać najlepsze rozwiązania dla Państwa biznesu czy też na użytek domowy.

Opaska termiczna do kubków 240-330ml - 100 sztuk

131716
Opaska znajduje swoje zastosowanie w przypadkach serwowania gorących napoi w kubkach papierowych. Opaska idealnie nadaje się do ochrony dłoni przed gorącym kubkiem. Dzięki zastosowaniu tektury falistej opaska doskonale trzyma się na kubku oraz zapewnia pełen komfort korzystania. Liczba sztuk w opakowaniu: 100 szt Opaska do kubków 240-330 ml
Dostępny
26,60 zł

Opaska termiczna do kubków 360-480ml - 100 sztuk

132338
Opaska znajduje swoje zastosowanie w przypadkach serwowania gorących napoi w kubkach papierowych. Opaska idealnie nadaje się do ochrony dłoni przed gorącym kubkiem. Dzięki zastosowaniu tektury falistej opaska doskonale trzyma się na kubku oraz zapewnia pełen komfort korzystania. Liczba sztuk w opakowaniu: 100 szt Opaska do kubków 360-480 ml
Dostępny
20,70 zł
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.