Kategoria: Sztućce jednorazowe plastikowe

Sztućce jednorazowe plastikowe

Sztućce jednorazowe plastikowe w ofercie sklepu Mikfol

Sztućce jednorazowe plastikowe to jeden z produktów, które znajdziesz w ofercie sklepu Mikfol. Są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się na grilla, na przyjęcie w ogrodzie, czy też podczas wakacyjnych wycieczek. Sztućce jednorazowe plastikowe, które znajdziesz w naszej ofercie są wyjątkowe. Tak bogatej gamy produktów na pewno nie znajdziesz w żadnym sklepie stacjonarnym. Nasze sztućce jednorazowe plastikowe łyżki, widelce, noże możesz kupić w kolorze białym lub eleganckim czarnym. Łopatki do lodów występują natomiast w czterech kolorach.

Sztućce jednorazowe plastikowe dla Ciebie i Twojej firmy

Sztućce jednorazowe plastikowe to produkt dedykowany zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Nasz bogaty asortyment sprawia, że chętnie kupują u nas firmy cateringowe, restauracje czy bary szybkiej obsługi. Sztućce jednorazowe plastikowe pakowane są w zestawy po 50, 100, 200 lub 1000 sztuk. W Sklepie Mikfol znajdziesz bogaty wybór pojemników i opakowań jednorazowych. Nasz asortyment to produkty wysokiej jakości pochodzące od największych i sprawdzonych producentów. Kupując sztućce jednorazowe plastikowe dla Twojej firmy wspierasz lokalny przemysł.

Jednorazowe sztućce plastikowe, czy wiesz, jakie mają zalety?

Jednorazowe sztućce plastikowe są rozwiązaniem, które sprawdza się na różnego rodzaju piknikach, grillach, przyjęciach na świeżym powietrzu. Firmy przemysłowe czy lokale gastronomiczne oferujące jedzenie na wynos wykorzystują nasze jednorazowe sztućce plastikowe dołączając je do zestawów, które sprzedają. Czy wiesz, jakie mają zalety nasze produkty? Ponieważ wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów, można ich używać zarówno do potraw zimnych jak i gorących. Jednorazowe sztućce plastikowe w kolorze czarnym są bardzo eleganckie i pięknie współgrają z zastawą stołową.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.