Kategoria: Pojemniki papierowe na zupę Kraft

Pojemniki papierowe na zupę Kraft

Miski papierowe na zupę Kraft wszechstronne i wygodne rozwiązanie

Miski papierowe na zupę Kraft, które znajdziesz w naszej ofercie, stworzone zostały z kartonu Kraft. Ten specjalny rodzaj kartonu jest doskonałą ekologiczną alternatywą dla plastikowych czy też styropianowych opakowań na żywność. Uniwersalność zastosowań sprawia, że miski papierowe na zupę Kraft są najczęściej zamawianym produktem z naszej oferty. Można w nich przenosić produkty spożywcze w formie płynnej i stałej. Nasze miski papierowe na zupę sprawdzą się także do przechowywania kanapek, sałatek, owoców, czy nawet ciast.

Papierowe miseczki na zupę Kraft, czy oby tylko na zupę?

Papierowe miseczki na zupę Kraft to nie tylko pojemniki na żywność. Czy wiesz, że nasze miseczki mają jeszcze pięć innych ciekawych zastosowań? Można ich używać jako pojemniki na sadzonki albo pojemniki do przechowywania drobnych przedmiotów, można z nich robić projekty artystyczne, albo użyć jako pojemniki na sadzonki. Jeśli masz w domu małe dzieci, daj im po jednej miseczce, a na pewno wyczarują z nich jakieś zwierzątka, laleczki lub inne zabawki hand-made. Papierowe miseczki na zupę Kraft mogą być wykorzystywane w niestandardowy sposób, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką.

Papierowe miseczki na zupę Kraft w ofercie sklepu Mikfol

Papierowe miseczki na zupę Kraft ze sklepu internetowego Mikfol występują w trzech pojemnościach: 350 ml, 450 ml oraz 470 ml. Wszystkie pojemniki wyglądają bardzo estetycznie, można do nich dobrać pokrywkę, dzięki której zupa szybko nie wystygnie. Papierowe miseczki na zupę Kraft pakowane są w opakowania zbiorcze po 25 sztuk. Materiał, z którego zostały wykonane nasze papierowe miseczki na zupę to Kraft powlekany PE. Papierowe miseczki na zupę Kraft można podgrzewać w mikrofalówce, a także zamrażać.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.