Nadruki na produktach

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy usługę, która pomoże skutecznie reklamować Twoją firmę – nadruk na torbach papierowych. Jest to świetna okazja, aby wykorzystać je w celach reklamowych Twojej firmy.

 

Torebka papierowa z logo – dlaczego warto wybrać Mikfol?

 

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę nadruku logo na torbach papierowych. Nasz park maszynowy został przystosowany do druku jednego koloru lub wielu w zależności od zapotrzebowania. Dodatkowo możemy dla Państwa wykonać zadruk jednostronny i dwustronny, co oznacza, że Twoja torba papierowa z logo lub innym sloganem reklamowym może zawierać nadruk z obu stron. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę toreb papierowych – torby klockowe bez uchwytów, papierowe fałdowane, z uchwytem płaskim oraz skrętnym. Na każdej z tych toreb papierowych możemy wykonać dowolną grafikę, którą Państwo do nas wyślą. Jako producent toreb papierowych jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny, zarówno samego produktu, jak i nadruku, który wykonywany jest metodą flexodruku. Jest to jedna z najlepszych metod zadruku, ponieważ, dzięki niemu zachowana jest najwyższa jakość oraz dzięki niej ogranicza się ilość szkodliwych środków chemicznych. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie.

 

Torba papierowa z logo – cena

 

Wiele osób zastanawia się jaka jest cena torby papierowej z logo. Jako producent tych produktów, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo należy zaznaczyć, że jest to świetny element promocyjny, dlatego warto zdecydować się na zakup toreb papierowych z logo firmy, aby zwiększyć rozpoznawalność marki danej firmy i skutecznie ją promować. Jest to inwestycja, która na pewno przyniesie duże zyski. Nie czekaj i już dziś zamów w naszym sklepie internetowym torby papierowe z logo Twojej firmy. Wiele zamawiających decyduje się również na umieszczenie życzeń świątecznych czy ciekawego hasła reklamowego. Możliwości jest wiele, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.