Nadruki na produktach

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy usługę, która pomoże skutecznie reklamować Twoją firmę – nadruk na torbach papierowych, nadruki na kubkach papierowych, nadruki na kubkach PET, nadruku na serwetkach papierowych. Jest to świetna okazja, aby wykorzystać je w celach reklamowych Twojej firmy.

 

Torebka papierowa z logo – dlaczego warto wybrać Mikfol?

 

W naszej ofercie znajdą Państwo usługę nadruku logo na torbach papierowych. Nasz park maszynowy został przystosowany do druku jednego koloru lub wielu w zależności od zapotrzebowania. Dodatkowo możemy dla Państwa wykonać zadruk jednostronny i dwustronny, co oznacza, że Twoja torba papierowa z logo lub innym sloganem reklamowym może zawierać nadruk z obu stron. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę toreb papierowych – torby klockowe bez uchwytów, papierowe fałdowane, z uchwytem płaskim oraz skrętnym. Na każdej z tych toreb papierowych możemy wykonać dowolną grafikę, którą Państwo do nas wyślą. Jako producent toreb papierowych jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny, zarówno samego produktu, jak i nadruku, który wykonywany jest metodą flexodruku. Jest to jedna z najlepszych metod zadruku, ponieważ, dzięki niemu zachowana jest najwyższa jakość oraz dzięki niej ogranicza się ilość szkodliwych środków chemicznych. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie.

 

Torba papierowa z logo – cena

 

Wiele osób zastanawia się jaka jest cena torby papierowej z logo. Jako producent tych produktów, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo należy zaznaczyć, że jest to świetny element promocyjny, dlatego warto zdecydować się na zakup toreb papierowych z logo firmy, aby zwiększyć rozpoznawalność marki danej firmy i skutecznie ją promować. Jest to inwestycja, która na pewno przyniesie duże zyski. Nie czekaj i już dziś zamów w naszym sklepie internetowym torby papierowe z logo Twojej firmy. Wiele zamawiających decyduje się również na umieszczenie życzeń świątecznych czy ciekawego hasła reklamowego. Możliwości jest wiele, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia.

Torba papierowa z nadrukiem
Torby papierowe z logo

Nadruki na kubkach papierowych

 

W naszej ofercie wykonujemy również nadruki na kubkach papierowych. Nadruk wykonujemy w wielu kolorach na kubkach papierowych o pojemności 100, 200, 300, 400ml. Kubki są jednościankowe powlekane PE.  Nadają się do napoi gorących jak i zimnych.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Do produkcji kubków stosujemy metodę offsetową. Stosowane przez nas farby dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Trwałość oraz zgodność z naturą to atut naszych produktów. W swojej wieloletniej produkcji możemy pochwalić się tym, że do tej pory, nie było skarg iż nasze kubki przeciekają. Jest to produkt POLSKI, wytwarzany w POLSCE. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór standardowych nadruków na kubkach. Nadruki indwywidualne wykonujemy na kubkach białych lub brązowych (KRAFT). Wszystkie kubki posiadają znaczek zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej „PLASTIC IN PRODUCT”.

Kubki doskonale sprawdzają się w kawiarniach, restauracjach jak i na wentach czy domowym zaciszu. Nasze wyjątkowe wzory ożywią każde pomieszczenie nadając lokalowi niezwykły klimat. Jako producent kubków papierowych jednorazowych jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny przy niewielkim zamawiamy nadkładzie. Przy produkcji kubków stosuje najnowsze rozwiązania ekologiczne.

Zapraszamy do kontaktu.

Kubek papierowy z nadrukiem

Nadruki na kubkach plastikowych PET "SHAKE"

 

Kubki PET przeznaczone są do napojów zimnych, takich jak koktajle, kawa mrożona, soki z warzyw i owoców. W ofercie MIKFOL znajdą Państwo szeroki asortyment kubków PET z możliwością wykonania indywidualnego nadruku.

Szeroka oferta kubków PET z nadrukiem pozwala wybrać klientowi idealnie dopasowany kształt i pojemność. Kubki są produkowane w 100% z biodegradowalnych surowca i podlegają recyklingowi. Do produkcji stosujemy surowiec RPET czyli poliester z recyklingu, który jest pozyskiwany z zużytych surowców np. plastikowych butelek i nadaje się do ponownego recyklingu.

Zapraszamy do kontaktu

Kubek z nadrukiem PET

Nadruki serwetkach

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również nadruki na serwetkach jednorazowych. Firma MIKFOL jest producentem serwetek gastronomicznych, reklamowych z celulozy, airlaidu ( flizelina) oraz bibuły recyklingowej z nadrukiem logo klienta jak i bez nadruków.

Nasze serwetki charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Korzystamy z surowcy papierowych które się nie kruszą i nie pylą. Serwetki MIKFOL dzięki nowoczesnym technikom produkcyjnym są bardzo wysokiej jakości. Materiały zużywane do produkcji pochodzą z ekologicznym źródeł. Farby do zadruku posiadają wymagane atesty do kontaktu z żywnością a produkcja odbywa się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad higieny. Zależy nam, aby produkt jak najlepiej odpowiadał na potrzeby klienta, dlatego oferujemy serwetki w wielu kolorach, jedno, dwu, lub nawet trzy warstwowe w wielu rozmiarach.  Zadrukowane serwetki z logo klienta pozwalają na skuteczną i tanią promocję, zachowując estetyczne i subtelne przekazywanie wizerunku firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Serwetka z nadrukiem indywidualnym
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.