Kategoria: Pojemniki na lody

Pojemniki na lody

Pojemniki na lody od producenta Mikfol

Pojemniki na lody to niezbędne elementy w każdej lodziarni. Szczególnie w sezonie letnim, kiedy ten deser króluje w każdym mieście a nawet parku. Dlatego jako producent oferujemy papierowe pojemniki na lody w atrakcyjnych cenach i z niebanalnym designem. Dzięki czemu bezpiecznie i przyjemnie każdy będzie mógł konsumować lodowe słodkości. Nasze pojemniki na lody świetnie nadają się zarówno dla lodów rzemieślniczych jak i włoskich. Mogą być także wykorzystane w domu. Dlatego niezależnie czy jesteś firmą i chcesz szukasz zamówień hurtowych czy też klientem indywidualnym - u nas możesz się wyposażyć w solidne pojemniki na lody! 

Pojemniki na lody - przenieść się na rajską wyspę

Nasze pojemniki na lody to gustowne opakowania, które służą wypełnieniu lodowych słodkości. Dzięki temu nasze podniebienie doznaje rozkoszy kulinarnych. Co więcej pojemniki na lody umożliwiają spacer, bowiem są wykonane z trwałych materiałów, które nie przeciekają gdy lód się roztopi. Aby sprostać wymaganiom firm lodziarskich oferujemy bogaty asortyment, który zapewni bezpieczną i efektywną  dostawę lodów. Uzupełnieniem nasze oferty są także wszelkiego rodzaju łopatki do lodów, łyżki i wiele więcej. Zatem postaw na jakość i doświadczenie w produkcji - zakup zwróci Ci się w niedługim czasie. Zapraszamy serdecznie!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.