Kategoria: Talerze, miski i tacki

Talerze, miski i tacki

Producent talerzy misek i tacek jednorazowych Mikfol

Bez względu na to czy prowadzą Państwo stacjonarny punkt gastronomiczny czy też świadczą usługi cateringowe - jednorazowe tacki, talerze i miski to absolutny "must have". Dlatego też jako producent talerzy misek i tacek jednorazowych oferujemy pełną ofertę. 

Wyobraźmy sobie ilość czasu jaką zabierałyby nam czynności takie jak zbieranie, segregowanie i mycie tradycyjnej zastawy. Jak duże środki finansowe musiałyby zostać przeznaczone na zatrudnienie dodatkowego pracownika, który zająłby się tym wszystkim? I najważniejsze - krucha zastawa z porcelany, szkła czy innych, delikatnych materiałów z pewnością uległaby uszkodzeniu, rozbiciu, oszczerbieniu.

Dlatego właśnie większość punktów gastronomicznych decyduje się na jednorazowe talerze, miski i tacki. Jest to rozwiązanie, które pozwoli znacznie ograniczyć koszty obsługi klienta i usprawni proces wydawania jedzenia. Do utylizacji jednorazowej zastawy wystarczy kosz na śmieci opatrzony odpowiednim oznaczeniem i segregacja. To proste i przyjemne rozwiązanie!

Producent talerzy misek i tacek jednorazowych - oferta

Jako producent talerzy misek i tacek jednorazowych oferujemy popularne tacki papierowe, które mogą Państwo u nas zakupić dostępne są w różnych rozmiarach, a nawet kolorach.

Dajemy Państwu duży wybór spośród kształtów - dostępne są na przykład tacki "muszelki" z ozdobnym rantem. Tacki na zapiekanki, tacki na hot dogi czy też inne jedzenie typu fast-food zakupią Państwo u nas "od ręki". Opakowania zbiorcze tych produktów pozwolą zaopatrzyć się jednorazowo w większe ilości za niższą cenę.

Jako producent talerzy jednorazowych oferujemy plastikowe talerze z naszej oferty to także talerze dzielone, które pozwolą na estetyczne serwowanie swoich wyrobów bez obawy o to, że poszczególne potrawy połączą się w jedną.

Talerze z ekologicznych materiałów takie jak papier czy pulpa to kolejna z propozycji dla wszystkich Państwa, którzy troszczą się o dobro naszej planety. Z pewnością zakup ekologicznych jednorazowych talerzy czy misek zostanie dobrze odebrany ze strony klientów.

Jako producent talerzy misek i tacek jednorazowych oferujemy także tacki aluminiowe w atrakcyjnej cenie!

Polski producent talerzy misek i tacek jednorazowych 

Mikfol to producent talerzy, misek i tacek papierowych oraz innych rozwiązań jednorazowych dla gastronomii. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań by oferowane produkty były jak najbliższe ideałowi. Jakość naszych produktów doceniana jest w całej Polsce przez tysiące punktów gastronomicznych. Materiały, których używamy w procesie produkcji to materiały najwyższej jakości. Nie uznajemy w tym temacie żadnych kompromisów.

Mikfol to także producent talerzy papierowych

Jako producent talerzy papierowych oferujemy nie tylko papierowe opakowania na posiłki, ale także super alternatywę dla plastikowych popularnych plastikowych talerzy. Miski plastikowe jednorazowe na zupę świetnie się sprawdzą przy kulinarnych eventach w terenie. W nich możesz podawać gorące zupy bez obawy przed poparzeniem. Jako producent talerzy papierowych wykonujemy je z ekologicznych surowców, a mimo to nie przeciekają i są bezpieczne w użytkowaniu. Nasze jednorazowe miski są wykonane z pulpy trzciny cukrowej lub z pulpy drzewnej, oba te materiały są pochodzenia roślinnego, co bardzo cenią sobie klienci. Miski na zupę jednorazowe są odporne na wilgoć i gorące temperatury-jedzenie z nich to smakowita przyjemność!

Jaki producent talerzy papierowych? Postaw na Mikfol i miłość do ekologii

Jako producent talerzy papierowych możemy wymienić wiele korzyści płynących ze skorzystania z naszej oferty. Począwszy od dbania o najmniejsze detale, bardzo cenimy sobie także świadome podejście do zakupów. Dlatego w hurtowni Mikfol znajdziesz między innymi miski jednorazowe na zupę wykonane z naturalnych surowców. Tak wyprodukowane naczynia zapewniają wygodę w użytkowaniu, idealnie nadają się na różne kulinarne wydarzenia w terenie i są bezpieczne dla środowiska. Do produkcji jednorazowych misek na zupę wykorzystujemy pulpę z trzciny cukrowej oraz pulpę drzewną, które rewelacyjnie spełniają swoje funkcje. Miski na zupę jednorazowe są wytrzymałe, wygodne i wpisują się w obowiązujące trendy. 

 Producent talerzy misek i tacek jednorazowych 

Jako wieloletni producent talerzy, misek i tacek jednorazowych oferujemy bogatą propozycję opakowań jednorazowych dla gastronomii, biur a także potrzeb indywidualnych. W naszym sklepie są produkty o różnych rozmiarach i zróżnicowanym wyglądzie. Dzięki temu można dopasować talerze do sytuacji. Jako producent talerzy jednorazowych dbamy o każdy szczegół. Warto również podkreślić, że nasze jednorazowe talerze, miski i tacki idealnie sprawdzą się podczas serwowania dań obiadowych, tortów i ciast na imprezach w domu i plenerze. Większe naczynia jednorazowe można wykorzystać do dań głównych. Jako producent talerzy, misek i tacek jednorazowych zapewniamy, że są one odporne na działanie wilgoci i tłuszczu. Co ciekawe - nie przeciekają. Dlatego też można serwować każdy rodzaj posiłku. 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.