Kategoria: Talerze, miski i tacki

Talerze, miski i tacki

Bez względu na to czy prowadzą Państwo stacjonarny punkt gastronomiczny czy też świadczą usługi cateringowe - jednorazowe tacki, talerze i miski to absolutny "must have".

Wyobraźmy sobie ilość czasu jaką zabierałyby nam czynności takie jak zbieranie, segregowanie i mycie tradycyjnej zastawy. Jak duże środki finansowe musiałyby zostać przeznaczone na zatrudnienie dodatkowego pracownika, który zająłby się tym wszystkim? I najważniejsze - krucha zastawa z porcelany, szkła czy innych, delikatnych materiałów z pewnością uległaby uszkodzeniu, rozbiciu, oszczerbieniu.

Dlatego właśnie większość punktów gastronomicznych decyduje się na jednorazowe talerze, miski i tacki. Jest to rozwiązanie, które pozwoli znacznie ograniczyć koszty obsługi klienta i usprawni proces wydawania jedzenia. Do utylizacji jednorazowej zastawy wystarczy kosz na śmieci opatrzony odpowiednim oznaczeniem i segregacja. To proste i przyjemne rozwiązanie!

Popularne tacki papierowe, które mogą Państwo u nas zakupić dostępne są w różnych rozmiarach, a nawet kolorach.

Dajemy Państwu duży wybór spośród kształtów - dostępne są na przykład tacki "muszelki" z ozdobnym rantem. Tacki na zapiekanki, tacki na hot dogi czy też inne jedzenie typu fast-food zakupią Państwo u nas "od ręki". Opakowania zbiorcze tych produktów pozwolą zaopatrzyć się jednorazowo w większe ilości za niższą cenę.

Plastikowe talerze z naszej oferty to także talerze dzielone, które pozwolą na estetyczne serwowanie swoich wyrobów bez obawy o to, że poszczególne potrawy połączą się w jedną.

Talerze z ekologicznych materiałów takie jak papier czy pulpa to kolejna z propozycji dla wszystkich Państwa, którzy troszczą się o dobro naszej planety. Z pewnością zakup ekologicznych jednorazowych talerzy czy misek zostanie dobrze odebrany ze strony klientów.

U nas dostępne są także tacki aluminiowe w atrakcyjnej cenie!

Mikfol to producent tacek papierowych, misek plastikowych i innych rozwiązań jednorazowych dla gastronomii. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań by oferowane produkty były jak najbliższe ideałowi. Jakość naszych produktów doceniana jest w całej Polsce przez tysiące punktów gastronomicznych. Materiały, których używamy w procesie produkcji to materiały najwyższej jakości. Nie uznajemy w tym temacie żadnych kompromisów.

Mikfol to także producent talerzy papierowych

W ekologicznej ofercie Mikfol znajdziesz nie tylko papierowe opakowania na posiłki, ale także super alternatywę dla plastikowych popularnych plastikowych talerzy. Miski jednorazowe na zupę świetnie się sprawdzą przy kulinarnych eventach w terenie. W nich możesz podawać gorące zupy bez obawy przed poparzeniem. Jednorazowe miski na zupę wykonane są z ekologicznych surowców, a mimo to nie przeciekają i są bezpieczne w użytkowaniu. Nasze jednorazowe miski są wykonane z pulpy trzciny cukrowej lub z pulpy drzewnej, oba te materiały są pochodzenia roślinnego, co bardzo cenią sobie klienci. Miski na zupę jednorazowe są odporne na wilgoć i gorące temperatury-jedzenie z nich to smakowita przyjemność!

Jaki producent talerzy papierowych? Postaw na Mikfol i miłość do ekologii

Można wymienić wiele korzyści płynących ze skorzystania z naszej oferty. Począwszy od dbania o najmniejsze detale, bardzo cenimy sobie także świadome podejście do zakupów. Dlatego w hurtowni Mikfol znajdziesz między innymi miski jednorazowe na zupę wykonane z naturalnych surowców. Tak wyprodukowane naczynia zapewniają wygodę w użytkowaniu, idealnie nadają się na różne kulinarne wydarzenia w terenie i są bezpieczne dla środowiska. Do produkcji jednorazowych misek na zupę wykorzystujemy pulpę z trzciny cukrowej oraz pulpę drzewną, które rewelacyjnie spełniają swoje funkcje. Miski na zupę jednorazowe są wytrzymałe, wygodne i wpisują się w obowiązujące trendy. 

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.