Kategoria: Pojemniki styropianowe

Pojemniki styropianowe

Pojemniki styropianowe są idealne dla cateringu i gastronomii. Znajdziesz tu: lekkie, funkcjonalne i tanie tacki styropianowe, pojemniki styropianowe zamknięte i otwarte, styropianowe lunchboxy. Wszystkie te produkty znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie żywność. Ich popularność jest bardzo wysoka. Większość obiektów gastronomicznych korzysta z pojemników ze styropianu.

Zamknięte pojemniki styropianowe utrzymają również bezpiecznie składniki sałatek lub owoce i warzywa bez konieczności stosowania pokrywek.

Styropianowe pojemniki otwarte doskonale nadają się do eksponowania gorących potraw, takich jak pizze, ciastka czy kanapki. Dzięki materiałowi, z którego są wykonane, utrzymują ciepło wewnątrz, co daje pewność, że Twój produkt będzie podawane świeży i ciepły.

Możesz je również wykorzystać do pakowania posiłków na wynos. Wystarczy, że włożysz jedzenie do styropianowego pojemnika, zamkniesz go pokrywką (również wykonaną ze styropianu) i Twój posiłek jest gotowy do drogi!

Gdzie warto zastosować pojemniki styropianowe?

Pojemniki styropianowe doskonale nadają się do wykorzystania w szkołach, szpitalach, biurowcach, czy w każdym innym rodzaju gastronomii. Mogą być używane zarówno do gorących, jak i zimnych potraw, są lekkie i wytrzymałe. Dzięki swojej wszechstronności są niezbędnym elementem każdego biznesu gastronomicznego. Ich wytrzymałość gwarantuje zachowanie pierwotnej formy posiłku. Pojemniki ze styropianu dla gastronomii od Mikfol to najlepsze rozwiązanie dla każdego!

Pojemniki styropianowe najwyższej jakości

Mikfol oferuje pojemniki styropianowe w różnych rozmiarach. Od małych pojemników styropianowych na przystawki po duże pojemniki obiadowe. Łatwo dopasujesz je do charakterystyki swojego obiektu gastronomicznego. Posiadamy również szeroki wybór pokrywek do pojemników styropianowych.

Jeśli szukasz alternatywy dla plastikowych lub papierowych pojemników, styropian jest strzałem w dziesiątkę! Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym dłużej utrzyma ciepło lub zimno Twojej żywności. Jego lekka konstrukcja ułatwia transport.

Bogate doświadczenie firmy Mikfol w branży gastronomicznej sprawia, że możemy zaoferować Ci najlepsze na rynku produkty. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej pełnej ofercie pojemników styropianowych! Mikfol to niezawodność i profesjonalizm, którego potrzebujesz.

Styropianowe pojemniki na żywność - rozwiązanie na miarę naszych czasów

Pojemniki styropianowe od Mikfol posiadają atesty bezpieczeństwa do stosowania z żywnością. Dzięki temu masz pewność, że jedzenie pozostaje bezpieczne na każdym etapie jego produkcji.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.