Słomki

Słomki do napojów EKO

Słomki do napojów to produkt, który spotkać możemy wszędzie tam, gdzie serwowane są różnego rodzaju napoje. Stosowane są powszechnie w gastronomii na całym świecie i cieszą się wielką popularnością wśród ludzi w każdej grupie wiekowej. Często stanowią miły dodatek do różnego rodzaju przyjęć dla dzieci, a w pubach i barach dodawane są do trunków by ułatwić picie. Jest jeszcze jedna, ważna cecha tychże rurek do napojów - zapewniają higienę i pozwalają osobie spożywającej napój na wygodę. Dzięki słomce nie musimy dotykać bezpośrednio szklanki z napojem.

Z jakich produktów ekologicznych są wykonane nasze słomki?

Najpopularniejsze słomki wykonane z plastiku są obecnie wypierane przez EKO słomki do napojów wykonanych z przyjaznych dla środowiska naturalnego materiałów. Najczęściej spotyka się słomki papierowe, które dzięki zastosowanemu w nich materiałowi sprawiają, że można je dowolnie modyfikować. Różnokolorowe słomki z pewnością okażą się świetnym dodatkiem do przyjęć organizowanych dla dzieci lub imprez tematycznych, natomiast te standardowe - jednokolorowe - idealnie topią się w styl bankietowy czy wystrój restauracji lub baru.

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości produkty jednorazowego użytku przeznaczone do pakowania i spożywania produktów spożywczych. Jesteśmy producentem jednorazowych sztućców i i opakowań w Polsce. Nasza hurtownia zaopatruje lokale gastronomiczne w całym kraju od wielu lat, tak więc śmiało możemy nazwać się zaufaną firmą, na której polegają setki zadowolonych klientów.

Nasze produkty sprawdzają się w każdej sytuacji, w której potrzebne są produkty łatwe w użyciu, solidnie wykonane i niezawodne. Ekologiczna linia sztućców jednorazowych jest jedną z najlepiej sprzedających się obecnie linii produktów.

Klienci, którzy zdecydowali się na zastosowanie ekologicznych rozwiązań w swoim biznesie zanotowali wzrost sprzedaży, ale przede wszystkim zyskali sympatię klientów, którym zależy na ochronie środowiska. Takich klientów jest naprawdę wielu.

Słomki dostępne są w różnych rozmiarach, od standardowych, najczęściej spotykanych po te nietypowe, na przykład rurki jumbo z większą średnicą, które idealnie nadają się do drinków z dodatkami owoców, smoothie i popularnych bubble tea.

Bez względu na wybraną przez Państwa opcję gwarantujemy, że wszystkie słomki do napojów EKO odznaczają się najwyższą jakością. Zapraszamy na zakupy!

Słomki plastikowe 20cm Bubble Tea PP mix kolorów A200

45716 PAPSTAR
Słomki do bubble tea Jednostka sprzedaży: opakowanie 200 sztuk Długość: 20 cm Średnica: 12mm Waga 1 szt.: 1,4g Materiał wykonania: Polipropylen Paleta bartw Opakowanie zbiorcze: 11 paczek x 200 szt.
Dostępny
16,30 zł
Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.