Słomki

Słomki do napojów EKO

Słomki do napojów to produkt, który spotkać możemy wszędzie tam, gdzie serwowane są różnego rodzaju napoje. Stosowane są powszechnie w gastronomii na całym świecie i cieszą się wielką popularnością wśród ludzi w każdej grupie wiekowej. Często stanowią miły dodatek do różnego rodzaju przyjęć dla dzieci, a w pubach i barach dodawane są do trunków by ułatwić picie. Jest jeszcze jedna, ważna cecha tychże rurek do napojów - zapewniają higienę i pozwalają osobie spożywającej napój na wygodę. Dzięki słomce nie musimy dotykać bezpośrednio szklanki z napojem.

Z jakich produktów ekologicznych są wykonane nasze słomki?

Najpopularniejsze słomki wykonane z plastiku są obecnie wypierane przez EKO słomki do napojów wykonanych z przyjaznych dla środowiska naturalnego materiałów. Najczęściej spotyka się słomki papierowe, które dzięki zastosowanemu w nich materiałowi sprawiają, że można je dowolnie modyfikować. Różnokolorowe słomki z pewnością okażą się świetnym dodatkiem do przyjęć organizowanych dla dzieci lub imprez tematycznych, natomiast te standardowe - jednokolorowe - idealnie topią się w styl bankietowy czy wystrój restauracji lub baru.

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości produkty jednorazowego użytku przeznaczone do pakowania i spożywania produktów spożywczych. Jesteśmy producentem jednorazowych sztućców i i opakowań w Polsce. Nasza hurtownia zaopatruje lokale gastronomiczne w całym kraju od wielu lat, tak więc śmiało możemy nazwać się zaufaną firmą, na której polegają setki zadowolonych klientów.

Nasze produkty sprawdzają się w każdej sytuacji, w której potrzebne są produkty łatwe w użyciu, solidnie wykonane i niezawodne. Ekologiczna linia sztućców jednorazowych jest jedną z najlepiej sprzedających się obecnie linii produktów.

Klienci, którzy zdecydowali się na zastosowanie ekologicznych rozwiązań w swoim biznesie zanotowali wzrost sprzedaży, ale przede wszystkim zyskali sympatię klientów, którym zależy na ochronie środowiska. Takich klientów jest naprawdę wielu.

Słomki dostępne są w różnych rozmiarach, od standardowych, najczęściej spotykanych po te nietypowe, na przykład rurki jumbo z większą średnicą, które idealnie nadają się do drinków z dodatkami owoców, smoothie i popularnych bubble tea.

Bez względu na wybraną przez Państwa opcję gwarantujemy, że wszystkie słomki do napojów EKO odznaczają się najwyższą jakością. Zapraszamy na zakupy!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.