Podpórki dystansowe do pizzy "mercedesy" 3cm A250

Podpórki dystansowe do pizzy...
Podpórki dystansowe do pizzy...
88860 PAPSTAR
Dostępny
97,50 zł

79.27 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Jednostka sprzedaży (opakowanie): 250 sztuk

Materiał: PS

Wysokość: 3 cm

Średnica: 4,5 cm

Waga sztuki: 2.0 g

Opakowanie zbiorcze: 10 opak. x 250 szt.

Dostawa od 15,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Podpórki do pudełek do pizzy, białe, okrągłe

Jednostka sprzedaży (opakowanie): 250 sztuk

Materiał: PS

Wysokość: 3 cm

Średnica: 4,5 cm

Waga sztuki: 2.0 g

Opakowanie zbiorcze: 10 opak. x 250 szt.

PAPSTAR
6 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.