Serwetki Royal Collection 40x40 Ornaments - 50 sztuk

Serwetki Royal Collection 40x40...
Serwetki Royal Collection 40x40...
19819 PAPSTAR
Dostępny
27,80 zł

22.6 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Wymiar: 40x40

Materiał: Bibuła

Składane na 1/4

Wytrzymałość materiału: 54 gr/m^2

Kolor: ciemny niebieski

Ilość w opakowaniu : 50 sztuk

Opakowanie zbiorcze (karton): 5 opak.

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Ser­wetki z eks­klu­zyw­nej linii ROYAL Col­lec­tion są mięk­kie w dotyku i pozba­wione zapa­chu. Łatwo się skła­dają, a po ufor­mo­wa­niu pozo­stają nie­zwy­kle sta­bilne, przy­po­mi­na­jąc wyglą­dem ser­wetki mate­ria­łowe. Pro­dukty z linii ROYAL Col­lec­tion wyróż­nia jakość, funk­cjo­nal­ność, nowo­cze­sne wzor­nic­two i tro­ska o ochronę śro­do­wi­ska. Są one wyko­nane z prze­two­rzo­nej bibuły wyróż­nio­nej cer­ty­fi­ka­tem FSC®. Linia ROYAL Col­lec­tion to kom­pletne roz­wią­za­nie dla punk­tów gastro­no­micz­nych, hoteli oraz użyt­kow­ni­ków indy­wi­du­al­nych. Dzięki przy­po­mi­na­jącej tka­ninę struk­tu­rze są one wyjąt­kowo wytrzy­małe i łatwe do for­mo­wa­nia w różne kształty

Wymiar: 40x40

Materiał: Bibuła

Składane na 1/4

Wytrzymałość materiału: 54 gr/m^2

Kolor: ciemny niebieski

Ilość w opakowaniu : 50 sztuk

Opakowanie zbiorcze (karton): 5 opak.

PAPSTAR
25 Przedmioty
Nowy produkt

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.