Ręczniki papierowe ZZ celuloza 2-w białe 3000 sztuk

Ręczniki papierowe ZZ celuloza 2-w...
Ręczniki papierowe ZZ celuloza 2-w...
RĘCZ ZZ BIAŁY CELU
Dostępny
107,10 zł

87.07 zł netto

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 114,20 zł brutto

Wymiary: 22x23

Jednostka sprzedaży: Karton 3000 sztuk 

W kartonie 10 zgrzewek po 300 sztuk (pakowane w bezbarwną folię)

Ręczniki białe

2-warstwowe

100% celuloza

Gofrowane

Gramatura: 1warstwa 18g (całość: 36g)

Podajnik nabiurkowy

Każdy ręcznik wyciąga  się automatycznie po kolejnym, dzięki temu ręczniki mogą nie tylko być stosowane w podajnikach ale również mogą leżeć swobodnie np. na stoliku. Folia jest perfowana, dzięki czemu można w opakowaniu otworzyć okienko i ręczniki będą się z łatwością wyciągały.

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Ręczniki składane, typu Zig Zag. Wykonane w 100% z celulozy wysokiej jakości. Dwuwarstwowe, niepylące i odporne na rozdarcia. Zapewniają bardzo dobre właściwości chłonne. Świetnie sprawdzą się w dużych, jak i małych obiektach. Znajdą zastosowanie również w gospodarstwie domowym czy warsztacie samochodowym.

Każdy ręcznik wyciąga  się automatycznie po kolejnym, dzięki temu ręczniki mogą nie tylko być stosowane w podajnikach ale również mogą leżeć swobodnie np. na stoliku.

Kolor
Biały
Materiał
PAPIER
Mikfol
9 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.