Opakowanie pudełko na tort z oknem 21x21x12,5 - 15 szt.

Opakowanie pudełko na tort z oknem...
TR.LIT-21/21/12,5
Dostępny
49,30 zł

40.08 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Parametry pudełka:
- Długość: 21cm
- Szerokość: 21 cm
- Wysokość : 12,5 cm

- Ilość w opakowaniu: 15 szt.

- Opakowanie zbiorcze: 15 opak.

- Atest PZH: tak

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Składane, kwadratowe pudełko na tort lub ciasto wykonane ze sztywnej, litej zadrukowanej tektury. Posiada atest dopuszczający do kontaktu z żywnością. Opakowanie na torty wykonano w taki sposób aby po złożeniu było sztywne i wytrzymałe, nie deformuje się i zapewnia wysoką ochronę podczas transportu. 

Atuty produkty:

- elegancki i estetyczny

- okienko eksponujące zawartość

- opakowanie nie deformuje się

Parametry pudełka:
- Długość: 21cm
- Szerokość: 21 cm
- Wysokość : 12,5 cm

Ilość w opakowaniu: 15 szt.

- Atest PZH: tak

Materiał
PAPIER
Polkrys
31 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.