Tacka styropianowa EPS prostokątna 222x133x20 A300

Tacka styropianowa EPS prostokątna...
TS T-3-20 TER
Obecnie brak na stanie
72,10 zł

58.62 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Tacka styropianowa EPS prostokątna T-3-20

Jednostka sprzedaży: 300 sztuk (worek)

Kolor: biały

Waga: 4,4g +/- 2% /1 szt.

Wymiary:

Długość: 222mm

Szerokość: 133mm

Wysokość: 20mm


Dostawa od 16,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Przeznaczenie:

Do ciepłych i zimnych produktów żywnościowych (mięso, drób, wędliny, sery, warzywa, owoce, ryby i wyroby cukiernicze).

Zakres temperatur:

Pakowanie produktów gotowych/półproduktów;

Gwarantowany zakres temperatur: -50°C / +50°C.

Możliwość kontaktu z żywnością do 50°C

Mikfol

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.