Opakowania gastronomiczne z nadrukiem stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców w branży gastronomicznej, ale też skuteczny sposób na promocję marki. Jeżeli wraz ze zbliżającymi się świętami zastanawiasz się, jakie opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem będą najbardziej funkcjonalne i efektowne, zapoznaj się z naszymi wskazówkami. Pamiętaj, że po nasze produkty sięgają klienci biznesowi z całego kraju. 

Czym są opakowania gastronomiczne z nadrukiem?

torba papierowa gastronomiczna na święta

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem to specjalne jednorazowe pudełka, które są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również ozdobione indywidualnym, wybranym przez Ciebie wzorem lub logiem firmy. Dzięki temu stają się one prawdziwą wizytówką Twojego lokalu lub na przykład Twojej budki z jedzeniem w personalizowanych opakowaniach. W tym przypadku możesz zakupić między innymi:

- kubki,

- wieczka,

- miski

- torby papierowe

oraz ogromną liczbę różnego typu pudełek gastronomicznych. Koniecznie więc zapoznaj się z dostępnymi możliwościami i sprawdź nasze nadruki na produktach na żywność

Opakowania jednorazowe gastronomiczne dla lokali

Dlaczego prowadząc lokal, warto zainwestować w opakowania jednorazowe gastronomiczne? Przede wszystkim są one bardzo wytrzymałe. Idealnie nadają się więc do przechowywania ciepłych dań, nie przepuszczając tłuszczu ani wilgoci. W sezonie świątecznym, kiedy ruch w lokalach zwykle się zwiększa, warto zadbać także o to, aby każdy klient mógł bez problemu zabrać ze sobą jedzenie na wynos. Opakowania gastronomiczne z nadrukiem pomagają nie tylko zabezpieczyć posiłki przed działaniem na przykład niskich temperatur oraz opadów atmosferycznych, ale również zadbać o świadomość marki

Właściciele budek z jedzeniem już dawno zorientowali się, jak dużą moc ma wysokiej jakości nadruk. W związku z tym, jeśli jesteś przedsiębiorcą, koniecznie wybierz nie tylko odpowiednie sztućce, ale przede wszystkim zadbaj o jak najlepsze opakowania dla swoich klientów, którzy zamawiają jedzenie na wynos. Przed zakupem zastanów się jedynie, ile szt. będziesz potrzebował. 

Opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem - kubki i wieczka

Szczególnie popularne w okresie świątecznym są nie tylko opakowania na posiłki, ale również kubki jednorazowe z nadrukiem oraz wieczka. Tego typu opakowania jednorazowe gastronomiczne i dodatki do nich mogą służyć do serwowania ciepłych napojów, takich jak herbata czy kawa. Dzięki specjalnym wieczkom napój dłużej zachowuje odpowiednią temperaturę, a klienci mogą cieszyć się nim nawet w drodze powrotnej do domu. Biorąc kolejny łyk, mają przed sobą na przykład logo Twojej firmy lub hasło reklamowe, które zapada w pamięć. 

Opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem - technologia druku

Opakowania jednorazowe gastronomiczne drukujemy tak, aby uzyskać wyraziste i trwałe efekty. Dzięki nowoczesnym metodom pracy kolory są intensywne, a nadruki nie ścierają się ani nie blakną, nawet po kontakcie z gorącymi płynami czy tłustymi potrawami. Opakowania jednorazowe gastronomiczne wykańczamy bowiem techniką flexoruku. 

Jest to technika drukowania, która jest szczególnie uniwersalna do pozostawiania logo firmy na trudnych podłożach, takich jak etykiety na folii samoprzylepnej i papierze samoprzylepnym. Wykonując między innymi opakowania gastronomiczne z nadrukiem, wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt. Jeżeli chcesz, to zapytaj o nas szczegóły opisywanej technologii i upewnij się, jak ostatecznie będą wyglądać Twoje opakowania jednorazowe gastronomiczne. 

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem - wielość możliwości

Wybierając opakowania gastronomiczne z nadrukiem, masz do dyspozycji szeroką gamę możliwości. Możesz zdecydować się na opakowania z logo Twojego lokalu, specjalnym przesłaniem świątecznym, czy nawet indywidualnym projektem. Daje to nieskończone możliwości personalizacji i tworzenia unikalnych pudełek. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Jeżeli natomiast nie jesteś pewien, w jaki sposób zaprojektować pojemnik, chętnie pomożemy Ci w wybraniu najlepszego motywu graficznego. Być może najlepszym rozwiązaniem jest po prostu logo Twojej marki? Na pewno warto dobrze się zastanowić nad treścią nadruku, zanim złożysz zamówienie. 

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem na wynos — świadomość marki

Inwestując w opakowania jednorazowe gastronomiczne z nadrukiem, nie tylko podnosisz standard obsługi, ale również budujesz świadomość marki. Kiedy klienci więc będą zabierać ze sobą jedzenie lub napój w opakowaniu z Twoim logo, automatycznie będziesz stawał się bardziej rozpoznawalny na rynku. Opakowania jednorazowe gastronomiczne powinny mieć nadruk zgodny z założeniami zawartymi w strategii komunikacji Twojej firmy. Jeżeli będziesz prezentował na pudełkach estetyczny i spójny z wizją Twojej firmy nadruk, szybko przekonasz się, jak wielu klientów wróci do Ciebie po kolejne zamówienia. 

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem - podsumowanie

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem to świetna inwestycja dla każdego lokalu gastronomicznego. Zapewniają one nie tylko funkcjonalność i estetykę, ale również pomagają w promocji marki. W okresie świątecznym warto zastanowić się nad specjalnymi edycjami opakowań, które dodatkowo podkreślą atmosferę tego wyjątkowego okresu. Bez względu na to, czy wybierasz opakowania gastronomiczne z nadrukiem do ekskluzywnego lokalu, czy też do budki z jedzeniem, z pewnością odczujesz wiele korzyści takiej decyzji. Zainwestuj zatem w opakowania na posiłki oraz kubki i wieczka z nadrukiem. 

Inwestycja zwraca się bowiem między innymi ze względu na to, że budujesz w ten sposób świadomość marki. Koniecznie przed złożeniem zamówienia zastanów się, co chcesz umieścić na powierzchni opakowań, a także jaka liczba sztuk najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj o tym, że cena opakowania z nadrukiem w przypadku naszej oferty nie jest wysoka. Wybierz produkty odpowiednie dla Twojej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednim artykułem: Jakie eko opakowania na jedzenie wybrać na imprezę i dlaczego warto w nie zainwestować? — poradnik