Sztućce

Ekologiczne sztućce bez wątpienia podbijają obecnie rynek gastronomiczny. Najważniejszą cechą tego typu sztućców jest ich niska szkodliwość dla środowiska naturalnego. Z tego względu są one właśnie jednymi z najbardziej popularnych sztućców na świecie. Doceniane są przez klientów, którzy zwracają uwagę na aspekt ekologiczny odwiedzanego miejsca serwującego posiłki. Stąd też coraz więcej firm decyduje się na wymianę tradycyjnych sztućców wykonanych ze sztucznych materiałów na te ekologiczne.

Z czego produkowane są oferowane przez naszą hurtownię sztućce ekologiczne?

Przede wszystkim z przyjaznych środowisku materiałów. Najbardziej popularnym z nich jest skrobia kukurydziana, która pozwala na dowolne formowanie w dowolne kształty. Dodatkowo jest odporna na uszkodzenia po jej odpowiedniej obróbce. Sztućce jednorazowe ze skrobi kukurydzianej są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu - posiadają one wszystkie atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, nawet tą gorącą. Dodatkowym atutem tego typu sztućców jest fakt, że nie nadają one smaku i zapachu żywności, a swoim wyglądem przypominają sztućce, których używamy na co dzień w naszych domach. Sztućce ekologiczne dostępne są w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach. Dlatego też można je znaleźć w każdej restauracji. Kolejną ważną cechą jest to, że przy odpowiedniej obróbce skrobi kukurydzianej sztućce można formować w dowolne kształty i rozmiary, co czyni je niezwykle popularnymi.

Sztućce ekologiczne są zawsze dostępne w sklepach z wyposażeniem gastronomicznym oraz na targach oferujących zaopatrzenie gastronomii. Najczęściej spotykane formy ekologicznych sztućców jednorazowych to: noże, widelce i łyżki. Sztućce są szczególnie popularne wśród konsumentów, którzy chcą nie obawiać się, że sztuczne materiały użyte do produkcji sztućców mogą zaszkodzić ich zdrowiu.

Dodatkowym atutem jest cena ekologicznych sztućców jednorazowych, która jest niższa od cen na tradycyjne rodzaje sztućców, takich jak sztućce wykonane z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej. Oprócz ceny, jest jeszcze jedna zaleta - ekologiczne sztućce są znacznie łatwiejsze do czyszczenia i recyklingu po użyciu w porównaniu z tradycyjnymi typami jednorazowych naczyń.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i najlepszą obsługę. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z działem handlowym.

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.