WORECZKI TOREBKI STRUNOWE 230x320 - 100 sztuk

WORECZKI TOREBKI STRUNOWE 230x320 -...
TS 230X320/45
Dostępny
17,40 zł

14.15 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Rozmiar: 230x320 mm

Grubość: 45 µm

(przeznaczone do kontaktu z żywnością)

Kolor: BEZBARWNY

Sprzedawana ilość: 100 sztuk

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Woreczki strunowe służą do segregowania, pakowania różnego rodzaju niewielkich przedmiotów, materiałów sypkich, biżuterii, przypraw, ziół, tytoniu, próbek produktów, kosmetyków. Zaletą tego rodzaju opakowania jest wygodne strunowe zamknięcie, które umożliwia wielokrotne zamykanie i otwieranie torebek. Dodatkowo posiadają wypukły czerwony pasek ułatwiający otwieranie i zamykanie. Są bardzo mocne bo posiadają aż 45 µm

Rozmiar: 230x320 mm

Grubość: 45 µm

(przeznaczone do kontaktu z żywnością)

Kolor: BEZBARWNY

Sprzedawana ilość: 100 sztukMikfol
167 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.