Torba papierowa fałdowa biała powlekana aluminium 330x180x65 A1000

Torba papierowa fałdowa biała powlekana aluminium 330x180x65 A1000
T-1191B KP
Dostępny
418,70 zł

340.41 zł netto

Cena nie uległa zmianie

Torba papierowa fałdowa biała powlekana aluminium

Jednostka sprzedaży: 1000 sztuk (karton)

Wymiary: 

szerokość: 18 cm

długość: 33 cm

zakładki: 2 x 3,25 cm

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Torby papierowe białe powlekane w środku aluminium. Torby idealnie nadają się do pakowania gorących produktów np. kanapek, kurczaka, tortilli. Torby dzięki aluminiowej powłoce trzymają ciepło dań oraz nadają się do pakowania produktów tłustych i mokrych dzięki nieprzepuszczalnej powłoce. Torby dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Kolor
Biały
Materiał
Aluminium
PAPIER
KIEL-PAK
4 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.