Rękawiczki winylowe bezpudrowe XL - 100 sztuk

Rękawiczki winylowe bezpudrowe XL -...
REKAWICE WINYL XL
Dostępny
15,00 zł

13.89 zł netto

Najniższa cena tego produktu w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 30,50 zł brutto

Rękawiczki diagnostyczne i ochronne, wykonane z polimeru winylowego, bezpudrowe, jednorazowe, niejałowe, środek ochronny osobistej

Rozmiar: XL

Kolor: przezroczyste

Liczba sztuk w opakowaniu: 100

 

Dostawa od 13,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Rękawiczki diagnostyczne i ochronne, wykonane z polimeru winylowego, bezpudrowe, jednorazowe, niejałowe, środek ochronny osobistej

Rozmiar: XL

Kolor: przezroczyste

Liczba sztuk w opakowaniu: 100

 

Kategorie 1 do minimalnego ryzyka

Wyprodukowane zgodnie z Dyrektywą (EU) MMD 93/42 - Klasa 1, oraz Regulacją PPP (EU) 2016/425 - kategoria 1

Rozmiar
XL
DOMAN
64 Przedmioty

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.