Pojemnik cukierniczy SL65 Inline 227x85x60 - 300 sztuk

Pojemnik cukierniczy SL65 Inline...
INLI SL65/LU300/6X50
Ostatnie sztuki w magazynie
228,50 zł

185.77 zł netto

Cena nie uległa zmianie
Surowiec: OPS

Wymiary zewnętrzne (mm): 308x130x65
Wymiary wewnętrzne (mm): 275x85x60
Ilość (karton): 300 sztuk

Kształt: PROSTOKĄTNY
Kolor: TRANSPARENTNY
Dodatkowe informacje:
Szt./karton: 300
Karton/paleta: 28
Objętość kartonu m3: 0,08
Temperatura (Min/max) (*): -30°C/+70°C

Dostawa od 18,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
 

Pojemnik cukierniczy SL65 Inline

Świetnie nadaje się do przechowywania wyrobów cukierniczych, jak również wydawania ich na wynos. Posiada atest żywności, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy 300 sztuk pojemników z zespoloną pokrywką. Produkt nie nadaje się do użytku w mikrofali.

Surowiec: OPS
Wymiary zewnętrzne (mm): 308x130x65
Wymiary wewnętrzne (mm): 275x85x60

Kształt: PROSTOKĄTNY
Kolor: TRANSPARENTNY
Dodatkowe informacje:
Szt./karton: 300
Karton/paleta: 28
Objetość kartonu m3: 0,08
Temperatura (Min/max) (*): -30°C/+70°C
Materiał
OPS
1 Przedmiot
Nowy produkt

Jesteś zainteresowany większymi ilościami?

Wyślij zapytanie na adres: sklep@mikfol.pl

Firma Mikfol istnieje na rynku od 1987 roku. Jesteśmy producentem i hurtownią pojemników i opakowań jednorazowych. Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich niezbędnych produktów do pakowania firmom przemysłowym, gastronomicznych, zakładom produkcyjnym, handlowym oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy bezpośrednio z największymi i sprawdzonymi producentami artykułów jednorazowych.

Kupując u nas wspierasz lokalny przemysł! Polska jakość produktów jest jedną z wiodących na europejskim rynku - to właśnie u nas zaopatrują się duże sieci gastronomiczne, które stawiają na najwyższą jakość!

Oferujemy Państwu rozwiązania jednorazowe dla gastronomii z tworzyw sztucznych, ale także z ekologicznych materiałów, które z łatwością można zutylizować i poddać recyklingowi. Ma to ogromne znaczenie w obecnych czasach, gdzie zanieczyszczenie środowiska dramatycznie wzrasta. Ograniczenie ilości odpadów niezdatnych do ponownego przetworzenia jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Produkty z linii EKO są obecnie najpopularniejszymi i najchętniej wybieranymi grupami produktów.

Zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości. Jako producent i dystrybutor gwarantujemy satysfakcję oraz bezproblemowe zakupy. Posiadamy praktycznie każdy rodzaj opakowań jaki może być Państwu potrzebny, a jeśli na naszej stronie brak poszukiwanego produktu - zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z pewnością znajdą oni najlepsze rozwiązanie dla Państwa biznesu!

blyskawiczna-realizacja.pngwysoka-jakosc_1.pngdbamyo-ekologie.pngbezpieczne-platnosci.png

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mikfol i życzymy udanych zakupów!

Product added to wishlist

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.